Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

Надаємо інформацію про переваги отримання виплат в Укрпошті:
1. Доступність та надійність – найбільша в Україні мережа підрозділів, що забезпечують виплату та доставку пенсій та соціальних допомог. Послугу надають близько 12 тисяч відділень поштового зв’язку. Доставку соціальних виплат здійснюють понад 33 тисячі листонош у всі населені пункти країни.
2. Державні гарантії виплат та доставки одержувачам – виплата і доставка пенсій та соціальної допомоги здійснюється відповідно до законодавства України.
3. Зручність отримання – виплата пенсій, соціальних допомог через мережу Укрпошти здійснюється як з доставкою додому, так і безпосередньо в об’єкті поштового зв’язку особисто або уповноваженій Вами особі за довіреністю.
Умови отримання виплати і доставки пенсій, соціальних допомог:
Подайте заяву до органів Пенсійного фонду України, органів праці та соціального захисту населення за місцем проживання, де зазначте про Ваше бажання отримувати пенсію, соціальну допомогу на пошті.
Пред’явіть паспорт або документ, що його замінює та отримуйте Вашу пенсію, соціальну допомогу особисто.
Ви можете уповноважити іншу особу отримати Вашу пенсію, соціальну допомогу оформивши довіреність відповідно до чинного законодавства.
Для оформлення виплати і доставки пенсії та соціальної допомоги зверніться до управління Пенсійного фонду України, управління соціального захисту населення за місцем проживання. В заяві про призначення або перерахунок пенсії зазначте: «виплату мені пенсії (соціальної допомоги) прошу проводити через пошту». За бажанням ви можете отримувати пенсію вдома або у відділенні поштового зв’язку.
Виплата пенсії здійснюється особисто одержувачу або іншій уповноваженній ним особі за довіреністю, оформленою відповідно до законодавства.
Ви можете отримати Вашу пенсію або соціальну допомогу вдома – у визначений день наш листоноша Вам її принесе, або у відділенні поштового зв’язку. Виплата пенсії (соціальної допомоги) проводиться Вам особисто або уповноваженій Вами особі за довіреністю.
Отримати допомогу на поховання Ви можете за разовим дорученням безпосередньо у спеціально визначених виплатних об’єктах поштового зв’язку за місцезнаходженням відповідного органу Пенсійного фонду, органу праці та соціального захисту населення в день їх надходження, за наявності коштів, або протягом поточного місяця.
Виплата пенсій проводиться у період з 4 по 25 число щомісяця. Виплата соціальних допомог проводиться у період зазначений органами праці та соціального захисту населення.
Доставка пенсій та соціальних допомог додому одержувачам – безкоштовна.

 

На превеликий жаль, увесь світ, Україна і ми з Вами зіткнулись зі складною проблемою - пандемією (COVID-19). Найстрашнішим у цій ситуації є те, що на даний час немає ні вакцини, ні ліків проти цієї недуги. Ні для кого не є секретом, що наша медицина потребує покращення, в першу чергу матеріально-технічного забезпечення. Все, що ми можемо зробити - це об’єднати зусилля та допомогти медикам, адже насправді проблем дуже багато, і їх потрібно вирішувати.
За ініціативи активних членів громадськості, волонтерів та громадських організацій, за підтримки Борщівської міської та районної рад, створено та зареєстровано благодійну організацію «Благодійний фонд Борщівської громади», яка розпочинає збір коштів для придбання найнеобхідніших засобів і обладнання для діяльності наших медиків. Є велика потреба в засобах індивідуального захисту лікарів, медперсоналу і хворих, антисептиках, кисневих концентраторах, електронних й безконтактних термометрах та багатьох інших речах.
Саме тому, ми звертаємось до всіх небайдужих людей, які мають можливість долучитись до допомоги. Ми зобов'язані об‘єднатись!
Так, як об‘єднались, задля відродження нашого війська у 2014-му. Тепер ми повинні об‘єднати свої зусилля заради відродження нашої медицини.
Ми ні на хвилину не сумніваємось в фаховості та відданості наших лікарів, але свідомо розуміємо, що наше здоров’я і життя залежить від них і забезпечення наших лікарень.
Запрошуємо усіх земляків, підприємців та небайдужих людей долучатись!
Благодійна організація «Благодійний Фонд Борщівської громади» готові виконати роль комунікаційного центру та штабу допомоги.
Переконані, що Борщівщина в змозі об’єднатись та показати приклад іншим регіонам!
Спільними зусиллями ми вистоїмо!
Хай нам Бог допомагає!


Реквізити благодійного рахунку Фонду:
Благодійна організація «Благодійний фонд Борщівської громади»
АТ КБ Приватбанк
ЄДРПОУ 43582845
МФО 338783
Р/Р UA603387830000055132146

 

Карантин змінив звичний розпорядок дня школярів. Але не варто втрачати час, коли є стільки можливостей навчатися й розвиватися онлайн.
До уваги дітей та батьків учнів закладів освіти Борщівської громади, з 6 квітня на телебаченні стартує масштабний проєкт «Всеукраїнська школа онлайн». Найкращі вчителі України вестимуть в телеефірі уроки для 5 – 11 класів.
За кожним класом закріплять відповідний телеканал, а також затвердять розклад уроків, які будуть доступні у Facebook та YouTube.
Дистанційно школярі зможуть вивчати такі предмети: хімія, фізика, біологія, географія, українська мова та література, англійська мова, історія України та світу, алгебра, геометрія і навіть спортивні руханки.
Окрім обов’язкової програми, можна спробувати і різні цікаві курси. Нові навички знадобляться у майбутньому. Головне, щоб діти були у безпеці.
Будьте здорові і бережіть та своїх рідних. Разом ми сильніші.

 

Уряд посилить обмежувальні заходи на час спалаху COVID-19 в Україні
Нові обмеження будуть застосовуватися щодо транспорту, самоізоляції, а також обсервації.
Це рішення прийняте з ініціативи Міністра охорони здоров’я України Максима Степанова на засіданні Кабінет Міністрів України в 1 квітня з доопрацюванням 2 квітня.
Під час карантину, який триватиме до 24 квітня 2020 року на всій території України, серед внесених нових змін діятиме заборона на:
1. перебування в громадських місцях без вдягнутої маски чи респіратора;
2. переміщення групою осіб більш ніж дві особи, крім випадків службової необхідності та супроводу дітей;
3. перебування в громадських місцях осіб, які не досягли 16 років, без супроводу повнолітніх;
4. відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон, крім вигулу домашніх тварин однією особою та у випадку службової необхідності;
5. відвідування спортивних та дитячих майданчиків; проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування тощо.

 

Спільно із Міністерством соціальної політики, Урядом, за підтримки Офісу Президента, разом з Інститутом розвитку громадянського суспільства імені ГолдиМеїр, Інститутом психіатрії КНУ імені Тараса Шевченка ми починаємо роботу з підтримки українців у час, коли ми всі об’єднуємось для боротьби із поширенням коронавірусної інфекції.

Понад ста операторів, серед яких працівники Фонду соціального страхування України, волонтери та професійні психологи нададуть усю необхідну інформацію: стан фінансування допомоги по тимчасовій непрацездатності, допомоги по вагітності та пологах, особливості виплат за лікарняними у період накладеного карантину, додаткові виплати від Фонду на час пандемії тощо.

Якщо людині потрібна психологічна підтримка, аби впоратись із тривожністю та стресом через надзвичайну ситуацію – їй допоможуть кваліфіковані оператори з багаторічним досвідом роботи у галузі психічного здоров’я.

Гуртуємось, аби допомагати один одному.

Лінія соціальної довіри ФССУ: 0-800-501-892.

 

 

Пресслужба виконавчої дирекції 

Фонду соціального страхування України

www.fssu.gov.ua