Меню Закрити

Засідання комісії ТЕБ та НС

Під головуванням міського голови Ігоря ЧОПИКА відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Борщівської міської ради.

На засіданні розглянуто питання «Про епідемічну ситуацію на території Борщівської міської територіальної громади протиепідемічних заходів щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».Під час розгляду зазначеного питання доповідачі: Олег Малинник – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, відповідальний секретар комісії, Катерина Никорчук – завідувач Борщівського міжрайонного відділу ДУ «Тернопільський обласний центр МОЗ України», Віталій Гладкий – директор Комунального некомерційного підприємства “Борщівська міська лікарня» та Оксана Шетилинець – начальник Борщівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області інформували про стан епідемічної ситуації в області та на території громади щодо захворюваності (COVID-19). При цьому Катирина Никорчук зазначила, що за весь період епідемії та станом на 25.03.2021 року на території Борщівської територіальної громади офіційно зареєстровано 433 випадків (плюс 21 випадків за минулу добу) захворювань на COVID-19 або 2464,1 на 100 тис. населення, одужало – 258 – м осіб. Віталій Гладкий, проінформував про завантаженість ліжкового фонду у закладі охорони здоров’я для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, про кількість хворих, які перебувають у лікувальному закладі та забезпеченість закладу медичним киснем, медикаментами для лікування хворих на COVID-19. Також довів до відома про наявність засобів проведення дезінфекції та засобів індивідуального захисту. Оксана Шетелинець доповіла про роботу Борщівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області щодо здійснення контролю впровадження та дотримання санітарних та протиепідемічних заходів на об’єктах з метою запобігання поширенню COVID-19.За результатами обговорення, з метою забезпечення безпеки громадян, задля недопущення поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року № 1236 „Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 ” (із змінами) та посилений контроль за дотриманням обмежувальних протиепідемічних заходів, із урахуванням та на виконання рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській обласній державній адміністрації від 23 березня 2021 року (Протокол №7)

ВИРІШИЛИ:

✅ В період з 29.03.2021р. по 11.04.2021р. максимально обмежити проведення культурних, політичних, спортивних, соціальних, релігійних та інших заходів за масовою участю громадян.
✅ В період з 29.03.2021р. по 11.04.2021р. максимально обмежити проведення особистих прийомів громадян в усіх органах державної влади та органах місцевого самоврядування.

Рекомендувати населенню максимально обмежити пересування між населеними пунктами, а також пересування в громадських місцях без крайньої потреби.
Забезпечити постійний моніторинг стану життєзабезпечення одиноких осіб похилого віку, позбавлених стороннього догляду та інших соціально-незахищених верств населення.

Рекомендувати:
✅ Керівникам закладів загальної середньої та позашкільної освіти Борщівської міської ради, Борщівського агротехнічного коледжу, Борщівського професійно-технічного ліцею, освітній процес перевести на дистанційну форму навчання з використанням новітніх інформаційних технологій (без відвідування здобувачами освіти закладів освіти) з 29.03.2021р по 11.04.2021 р.
✅ Керівникам закладів дошкільної освіти Борщівської міської ради призупинити освітній процес з 29.03.2021р. по 11.04.2021 р.
✅ Керівникам суб’єктів господарювання відповідно до виду діяльності (бари, ресторани, кафе) обмежити в часі роботу закладів до 22.00 год. з 26.03.2021 р. по 11.04.2021 р.
✅ Керівникам суб’єктів господарювання відповідно до виду діяльності (спортивних залів, фітнес-центрів, розважальних закладів) призупинити діяльність в період з 26.03.2021 р. по 11.04.2021 р.
✅ Керівникам суб’єктів господарювання відповідно до виду діяльності (які здійснюють автомобільні перевезення пасажирів) забезпечити використання працівниками у період карантину засобів індивідуального захисту (маски), проводити профілактичні дезінфекції автотранспорту з застосуванням дезінфекційних засобів, що зареєстровані в Міністерстві охорони здоров’я України.

Поділитися:

Схожі новини