Меню Закрити

Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету

Перед початком розгляду питань порядку денного членами виконкому внесено ряд змін та доповнень до нього. Зокрема, змінено черговість розгляду питань та додатково включено питання щодо надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування та позбавленої батьківського піклування.

Порядок денний розпочали зі розгляду питань в галузі освіти. Серед яких схвалено змін до Програми розвитку футболу, міні-футболу та футзалу в Борщівській міській територіальній громаді «Здоров’я молоді – майбутнє нації» на 2018-2022 роки», погоджено Порядок направлення дітей до дитячих закладів здоровлення та відпочинку за рахунок коштів Борщівської міської територіальної громади. Також виконкомом узгоджено питання про мережу навчальних закладів у Борщівській територіальній громаді.

У галузі бюджету члени виконкому підтримали рішення про внесення змін до міського бюджету на 2021 рік.

У галузі житлово-комунального господарства схвалено змін до Програми поводження з твердими побутовими відходами на території Борщівської міської територіальної громади на 2021 – 2023 рр. та про затвердження Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Борщівської територіальної громади на 2020-2022 роки. Також присвоєно ряд поштових адрес приміщенням та надано дозвіл на встановлення пріоритету на розміщення зовнішньої реклами (штендеру) та видалення зелених насаджень.

Внесено зміни до переліку адміністративних послуг, які надаються в ЦНАП Борщівської міської ради.

У галузі культури члени виконавчого комітету підтримали рішення про затвердження Положення про Сектор культури та туризму Борщівської міської ради в новій редакції, крім того, членів виконкому поінформовано про стан бібліотечного обслуговування на території громади.

Загалом виконкомом підтримано 33 питання порядку денного. Усі рішення відповідно до Регламенту виконавчого комітету міської ради будуть оприлюднені на офіційному веб сайті міської ради.

Поділитися:

Схожі новини

Scroll Up