Меню Закрити

Відбувся християнський молодіжний форум

Сьогодні на території дитячого оздоровчого табору “Лісова пісня” відбувся християнський молодіжний форум #Відповідьдай організований спільнотою УГКЦ Борщівщини за підтримки Борщівської міської ради та Молодіжної ради.
На початку форуму всечесні отці відслужили спільну літургію під час якої присутні мали змогу посповідатись та отримати святе причастя.
Під час форуму діти та молодь розважались виконуючи спільні танцювальні руханки, працювали в групах обговорюючи теми, що стосуються ролі церкви в їх житті, брали участь в різноманітних конкурсах, а також кожен учасник описував свої сподівання від форуму.
Учасників форуму на передодні Дня молоді України привітав Борщівський міський голова Ігор Чопик, наголосивши, що сьогодні дуже важливо, щоб церква, сім’я і держава були єдині в прагненні виховання молодих духовно багатих патріотів рідної землі.
Отець Михайло Манькут подякував усім, хто долучився до організації молодіжного християнського форуму, висловив слова подяки благодійникам, які пригостили учасників форуму смачними піццами. Крім того висловив сподівання, що і надалі на території Борщівщини подібні заходи стануть доброю традицією.

Більше фото в Facebook

Поділитися:

Схожі новини