Меню Закрити

Відбудеться засідання виконавчого комітету

Відповідно до розпорядження міського голови 21 липня 2021 року о 10 год. 00 хв. в залі засідань Борщівської міської ради, за адресою: м.Борщів, вул. Шевченка, 20 А відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету Борщівської міської ради.

На розгляд засідання винесено наступні питання :

 1. Про підсумки роботи зі зверненнями громадян за І ше півріччя 2021 року.
 2. Про повідомну реєстрацію Колективних договорів на території Борщівської міської територіальної громади.
 3. Про схвалення проекту рішення Борщівської міської ради «Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Борщівської міської ради на 2021-2022 роки».
 4. Про схвалення рішення  Борщівської міської ради «Про внесення змін до Цільової програми культурно-мистецьких заходів у Борщівській об’єднаній територіальній громаді на 2020 – 2022 роки».
 5. Про схвалення проекту рішення Борщівської міської ради «Про затвердження актів приймання-передачі майна, основних засобів, інших необоротних матеріальних активів та матеріальних цінностей з балансу Борщівської  міської ради в оперативне управління відділу освіти, молоді та спорту Борщівської міської ради, сектору культури та туризму Борщівської міської ради, відділу економічного розвитку, інвестиційної діяльності та соціального захисту міської ради».
 6. Про схвалення проекту рішення Борщівської міської ради «Про передачу з балансу Борщівської міської  ради у господарське відання Комунального підприємства «Борщівський комунальник» Борщівської міської ради основних засобів, інших необоротних матеріальних активів».
 7. Про схвалення проекту рішення Борщівської міської ради  «Про присвоєння звання «Почесний  громадянин  міста Борщева».
 8. Про затвердження Програми підтримки державної політики у сфері казначейського обслуговування міського бюджету на 2021 рік.
 9. Про звільнення від батьківської плати в закладах дошкільної освіти громадян Борщівської міської територіальної громади.
 10. Про схвалення проєкту рішення міської ради «Про створення Комунальної установи  «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Борщівської міської ради».
 11. Про схвалення проєкту рішення міської ради «Про затвердження змін до Програми  підтримки творчих та обдарованих дітей закладів освіти Борщівської міської ради на 2021-2025 роки».
 12. Про схвалення проєкту рішення Борщівської міської ради «Про затвердження змін до Програми  розвитку футболу, міні-футболу та футзалу в  Борщівській міській   територіальній  громаді  «Здоров’я молоді – майбутнє нації»  на 2018-2022 роки».
 13. Про затвердження розпорядження Борщівського міського голови від 09.07.2021 року №277.
 14. Про схвалення проекту рішення міської ради «Про затвердження звіту про виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Борщівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Борщівської  міської  ради  за ІІ квартал 2021 року».
 15. Про схвалення проекту рішення міської ради «Про затвердження Положення про надання платних послуг Комунального некомерційного підприємства «Борщівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Борщівської  міської  ради.
 16. Про схвалення проекту рішення міської ради «Про внесення змін до рішення Борщівської міської ради від 20.01.2021 №247 «Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Борщівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Борщівської міської ради та комунального некомерційного підприємства «Озерянська  амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Борщівської міської ради  на 2021 рік» ( нова редакція)».
 17. Про схвалення рішення Борщівської міської ради «Про затвердження нової редакції статуту Комунального некомерційного підприємства «Борщівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Борщівської міської ради».
 18. Про схвалення проекту рішення міської ради «Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Борщівська міська лікарня» Борщівської міської ради  на 2021 рік ( нова редакція)».
 19. Про схвалення проєкту змін до міського бюджету на 2021 рік.
 20. Про обмеження перебування неповнолітніх у вечірній та нічний час на вулицях та в розважальних закладах без супроводу батьків.
 21. Про взяття на квартирний облік дитини – сироти, ГОМЕНЮКА Андрія Генадійовича.
 22. Про відновлення вуличного освітлення в с. Глибочок по вул. Хатки, вул. Мазурівка, вул. Пеньки.
 23. Про надання дозволу фізичній особі – підприємцю ПЕТРАШ Н.Р.  на здійснення виносної торгівлі.
 24. Про надання дозволу фізичній особі – підприємцю ПАВЛИК М.Й.  на здійснення виносної торгівлі.
 25. Про внесення до Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Борщівської міської ради.
Поділитися:

Схожі новини