Меню Закрити

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради, у роботі якого взяли участь 27 членів виконкому. На початку засідання члени виконкому внесли ряд змін та доповнень, зокрема внесено додатково до розгляду питання:

1) Про схвалення проекту рішення міської ради «Про затвердження звіту про виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Озерянської амбулаторії загальної практики сімейної медицини» Борщівської міської ради за ІІ квартал 2021 року».
2) Про затвердження графіків роботи клубних закладів населених пунктів громади.
3) Про затвердження калькуляції комунальному підприємству «Борщівський комунальник».
4) Про встановлення опіки над дитиною, позбавленою батьківського піклування*****.
5) Про визначення місця проживання малолітньої *****.
6) Про доцільність влаштування малолітнього ***** до Теребовлянського навчально-реабілітаційного центру.
7) Про доцільність влаштування малолітнього ***** до Теребовлянського навчально-реабілітаційного центру.
8 ) Про доцільність влаштування малолітнього ***** до Заліщицького обласного багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру.
9) Про схвалення проєкту рішення міської ради «Про затвердження Програми надання одноразової адресної допомоги мешканцям територіальної громади міста Борщева на 2020 – 2022 рр. та Положення про порядок надання одноразової адресної матеріальної допомоги мешканцям територіальної громади міста Борщева».
10) Про розірвання тимчасового договору оренди нежитлових приміщень від 05.10.2017 року № 402-2017 укладеного з ФОП Кудляк Г.Д.
11) Щодо присвоєння поштових адрес нежитловим приміщенням по вул. С.Бандери у м. Борщеві.
12) Про надання дозволу на організацію святкової виїзної та виносної торгівлі.Загалом на засіданні розглянуто 37 питань, з яких підтримано – 36.

Зокрема, схвалено ряд рішень про затвердження положень, програм та порядків, які стосуються діяльності міської ради, рішення щодо даних питань також підкріплено фінансами у рамках затвердженого рішення про зміни до міського бюджету на 2021 рік. У галузі медицини прийнято рішення, що стосуються діяльності Центру первинно медико-санітарної допомоги, Озерянської АЗПСМ та Борщівської міської лікарні. У галузі освіти підтримано рішення про створення Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Борщівської міської ради», також звільнено від батьківської плати в закладах дошкільної освіти громадян Борщівської міської територіальної громади. З метою захисту прав та інтересів малолітніх дітей прийнято рішення про визначення опікуна для дитини та надання згоди на направлення на влаштування дітей до навчально-реабілітаційного центру.

У галузі ЖКГ затвердження калькуляції комунальному підприємству «Борщівський комунальник», надано дозвіл на виїзну торгівлю та присвоєно ряд поштових адрес.

Поділитися:

Схожі новини