Меню Закрити

Розпочато будівництво очисних споруд в місті Борщеві!

За останні 30 років стало очевидно, що Борщів та прилеглі до нього села не можуть обійтись без власних очисних споруд. Своєчасне очищення стоків, в першу чергу, важливе для екології. Воно запобігає непоправному забрудненню водойм і грунту, а також грунтових вод. Забруднена вода порушує всю екосистему на багато кілометрів навколо. Це позначається також на флорі, фауні, здоров’ї людей та хатніх тварин.

Сьогодні Борщівський міський голова Ігор ЧОПИК спільно з першим заступником голови Володимиром ДУПЛАВИМ ознайомились з початком робіт по будівництву очисних споруд в Борщеві. Головним підрядником будівництва виступає Товариство з обмеженою відповідальністю «Комфорт-ЕКО», яке реалізовуватиме проект «Будівництво очисних споруд, каналізації, господарсько-побутових стоків міста Борщева по вулиці Нічлава. Корегування».

Реалізація даного проекту дуже важлива для нашого міста і Борщівської територіальної громади та дасть змогу забезпечити очистку стічних вод та покращення якості питної води в місті.

Поділитися:

Схожі новини