Меню Закрити

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЄКТА РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА

Проєкт регуляторного акта – рішення Борщівської міської ради «Про затвердження Положення про надання платних послуг закладами охорони здоров’я – комунальними некомерційними підприємствами Борщівської міської територіальної громади».

Розробник проєкту – Виконавчий комітет Борщівської міської ради    (вул. Грушевського, 2, м. Борщів, Тернопільська область, тел. 2 12 64).

Мета проєкту – розширення переліку медичних послуг, що надаються в закладах охорони здоров’я – комунальних некомерційних підприємствах, що належать до комунальної власності Борщівської міської територіальної громади понад гарантований пакет медичних послуг за програмою медичних гарантій, з метою відшкодування обґрунтованих витрат за надання таких послуг.

Проєктом рішення, зокрема, визначаються методика та організаційні моменти щодо встановлення тарифів на платні медичні та інші послуги в комунальних некомерційних підприємствах охорони здоров’я Борщівської міської територіальної громади із врахуванням вимог законодавства України та економічних умов.

Термін прийняття і зауважень і пропозицій до проєкту  даного рішення становить 30 календарних днів з дати оприлюднення на офіційному веб-сайті міської ради  (https://docs.borschivrada.gov.ua )  в розділі «Регуляторна політика».

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб приймаються розробником проєкту в письмовій формі за поштовою адресою: 48702, Тернопільська обл., м. Борщів, вул. Грушевського, 2, а також  в електронній формі на скриньку електронної пошти: 04058485@mail.gov.ua.

Телефони для довідок: 03541 2 12 64.

Поділитися:

Схожі новини