Меню Закрити

Громадський бюджет 2022

Шановні жителі Борщівської територіальної громади!

З 20 серпня по 20 вересня 2021 року стартує прийом заявок на конкурс проектів Громадського бюджету 2022 року.

Сподіваємось, що ви, як і в попередні роки будете активними, цілеспрямованими та креативними і свої найзаповітніші ідеї і побажання опишете у вигляді проектів та подасте на конкурс. Ми разом з вами неодноразово доводили, що заради втілення яскравої ідеї можливо знайти величезну кількість однодумців. Приємно згадувати вашу самоорганізацію, наполегливість, впевненість у перемозі протягом попередніх років.

За ініціативою Борщівського міського голови Ігоря Чопика та завдяки підтримці депутатського корпусу фонд Громадського бюджету Борщівської міської ТГ на 2022 рік становитиме 800000,0 грн., з них 350000,0 грн. на проекти подані жителями міста борщева та 450000,0 грн. на проекти подані жителями сільських населених пунктів громади.

Отже, якщо Вам вже є 16 років, Ви народились, проживаєте, навчаєтеся або працюєте на території Борщівської міської ТГ – Ви можете бути автором проекту громадського бюджету.

Проекти подаються обов’язково в електронному (платформа «Громадський бюджет» на офіційному сайті міської ради) та паперовому вигляді (у відділ економічного розвитку, інвестиційної діяльності та соціального захисту міської ради, вул. Грушевського, 5, другий поверх), з 20 серпня 2021 року до 20 вересня 2021 року включно.

До бланку-заявки необхідно додати лист з підписами підтримки проекту (25 підписів для малого проекту до 35 тис. грн. та 50 підписів для великого проекту від 35 до 200 тис. грн.), обов’язково кольорове фото або макет та комерційну пропозицію. З необхідними бланками можна ознайомитись за посиланням. Для кожного проекту необхідно подати бланк бюджету, до складу якого має увійти загальна сума елементів, кошти на доставку елементів, кошти на встановлення та на можливі ризики пов’язані з інфляційними процесами 5 %.

Проекти мають відповідати тематиці конкурсу: розвиток інфраструктури, дозвілля, спорту.

Для реалізації Вашого майбутнього проекту необхідно описати технічні, якісні та кількісні характеристики, чітко зазначити вимоги до технічних та функціональних характеристик предмета закупівлі (кожного елемента проекту).

Голосування за проекти відбуватиметься тільки через систему Bank ID на електронній платформі «Громадський бюджет» (для осіб, які зареєстровані на території громади), від 01 листопада до 15 листопада 2021 року.

Чекаємо на Ваші проекти!

Зробимо це ще раз!

Бажаємо успіху!

Поділитися:

Схожі новини