Меню Закрити

День Державного Прапора

В День Державного Прапора України в Борщівській громаді відбулась урочиста хода єдності з Державними прапорами від фігури Ісуса Христа центральними вулицями міста у супроводі духового оркестру за участю духовенства, воїнів АТО, працівників місцевого самоврядування, працівників МНС, працівників поліції, освітян, громадськості міста, які несли 30-ти метровий синьо-жовтий Стяг.

На площі Свободи священослужителі освятили синьо-жовтий Прапор.Присутніх привітав міський голова Ігор ЧОПИК, наголосивши що сьогодні державний стяг став для нашої нації символічним оберегом, який наповнює серце почуттям патріотизму, любові до України та гордістю за свій народ. Мить, коли піднімається Державний Прапор України та звучить Державний Гімн України, – це момент піднесення, який сповнює серця гордістю за рідну країну, її славетних Героїв-захисників.

Учасники театру слова міського будинку культури, народного аматорського гурту “Солоспів”, народного аматорського ансамблю танцю “Намисто” Борщівського міського будинку культури подарували учасникам заходу літературно-музичну композицію з нагоди Дня Державного Прапора України.

Поділитися:

Схожі новини