Меню Закрити

Відбудеться засідання виконавчого комітету

Відповідно до розпорядження міського голови 9 вересня 2021 року о 10 год. 00 хв. в залі засідань Борщівської міської ради, за адресою: м.Борщів, вул. Шевченка, 20 А відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету Борщівської міської ради.

На розгляд засідання винесено наступні питання :

 1. Про внесення змін до персонального складу комісії з питань евакуації у Борщівській міській раді.
 2. Про схвалення проекту змін до міського бюджету на 2021 рік.
 3. Про звільнення від батьківської плати в закладах дошкільної освіти громадян Борщівської міської територіальної громади.
 4. Про звільнення від плати за харчування пільгових категорій здобувачів освіти у закладах загальної середньої освіти Борщівської міської територіальної громади.
 5. Про готовність закладів освіти Борщівської міської територіальної громади до нового 2021-2022 навчального року та роботи в осінньо – зимового періоду.
 6. Про надання дозволу на встановлення пам’ятника у с. Озеряни.
 7. Про надання дозволу Касянчику О.С., Касянчику С.С., Касянчику О.Я.  на підключення до мережі водопостачання квартири по вул. Г.Мазепи.
 8. Про встановлення пріоритету ФОП Гжимські Кжитштов Ян на розміщення зовнішньої реклами (штендеру) по вул Шевченка в м. Борщеві.
 9. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку в м. Борщеві.
 10. Про впорядкування поштової адреси об’єкта нерухомого майна по вул. Кривоноса в м. Борщеві.
 11. Про погодження продовження строку дії паспорта прив’язки стаціонарної тимчасової споруди ФОП Тимчук О.С.
 12. Про впорядкування поштової адреси об’єкта нерухомого майна по вул. Промислова в м. Борщеві.
 13. Про затвердження змін до фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Борщівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Борщівської міської ради на 2021 рік.
 14. Про затвердження фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Борщівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Борщівської міської ради на 2022 рік.
 15. Про схвалення проекту рішення міської ради «Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Борщівська міська лікарня» Борщівської міської ради на 2021 рік (нова редакція).
 16. Про схвалення проєкту рішення міської ради «Про затвердження фінансового плану  КНП  «Борщівська міська лікарня» Борщівської міської ради на 2022 рік».
 17. Про схвалення проекту рішення Борщівської міської ради «Про надання дозволу комунальному підприємству «Борщівський комунальник» Борщівської міської ради на укладання договору фінансового лізингу для придбання техніки».
 18. Про схвалення проекту Програми розвитку житлово-комунального господарства Борщівської міської ради на 2021-2023 роки.
 19. Про встановлення дорожнього знаку.
Поділитися:

Схожі новини