Меню Закрити

Відбудеться засідання виконавчого комітету

Відповідно до розпорядження міського голови 12 жовтня 2021 року о 10 год. в залі засідань Борщівської міської ради, за адресою: м.Борщів, вул. Шевченка, 20 А відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету Борщівської міської ради.

На розгляд засідання винесено наступні питання :

 1. Про схвалення проекту рішення міської ради «Про затвердження звіту про виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Озерянської амбулаторії загальної практики сімейної медицини» Борщівської  міської  ради  за ІІ1 квартал 2021 року».
 2. Про схвалення проекту рішення міської ради «Про затвердження звіту про виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Центр первинно медико-санітарної допомоги» Борщівської  міської  ради  за ІІІ квартал 2021 року».
 3. Про схвалення проєкту рішення міської ради «Про затвердження звіту про виконання   фінансового плану  КНП «Борщівська міська лікарня» Борщівської  міської ради за  ІІІ квартал  2021 року».
 4. Про взяття на квартирний облік дитини, позбавленої батьківського піклування, ПЕНДЕЛИ Романа Івановича.
 5. Про схвалення проекту рішення Борщівської міської ради «Про передачу з балансу КП «Комунальник» в оперативне управління та на баланс  Відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Борщівської міської ради рухомого майна».
 6. Про затвердження калькуляції  вартості платної послуги дорожнього вібраційного котка.
 7. Про затвердження нормативів питного водопостачання у м. Борщеві.
 8. Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення для КП «Комунальник».
 9. Про затвердження норм надання послуг з поводження з побутовими відходами.
 10. Про встановлення тарифів на надання послуг з поводження з побутовими відходами.
 11. Про впорядкування поштової адреси нежитлового приміщенню по вул. Кривоноса в м. Борщів.
 12. Про впорядкування поштової адреси об’єкта нерухомого майна по вул. Промислова в м. Борщеві.
 13. Про організацію та проведення осіннього місячника благоустрою.
 14.  Про погодження тарифів на теплову енергію, що постачається ПП “БОРЩІВ-ТЕПЛО”.
 15. Про стан готовності об’єктів житлово-комунального господарства, соціальної сфери та інфраструктури до роботи в осінньо-зимовий період 2021/2022 року.
 16. Про присвоєння поштової адреси житловому приміщенню по вул. Шухевича в м. Борщеві.
 17. Про встановлення пріоритету ФОП Крупка І.С. на розміщення  зовнішньої реклами (штендеру) по вул. Шевченкав м. Борщеві.
 18. Про присвоєння поштової адреси житловому приміщенню по вул. С.Бандери в с. Мушкатівка.
 19. Про присвоєння окремої поштової адреси будинковолодінню по вул. Польова в м. Борщеві
 20. Про встановлення дорожнього знаку 3.3. «Рух вантажного автомобіля заборонено» по вул. С.Петлюри та вул. Лисенка в м. Борщеві
 21. Про схвалення проекту рішення Борщівської міської ради «Про передачу з балансу Борщівської міської  ради в оперативне управління та на баланс  Фінансового відділу Борщівської міської ради рухомого майна».
 22. Про схвалення проєкту змін до міського бюджету на 2021 рік.
 23. Про схвалення проєкту рішення Борщівської міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 11.03.2021 №481 «Про внесення змін до рішення міської ради від 20.11.2020 №9 «Про внесення змін до структури виконавчих органів Борщівської міської ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів»(зі змінами та доповненнями)».
 24. Про схвалення проєктів рішень Борщівської міської ради.
 25. Про встановлення батьківської плати за харчування дітей у закладах дошкільної освіти.
 26. Про звільнення від батьківської плати в закладах дошкільної освіти громадян Борщівської міської територіальної громади.
 27. Про звільнення від плати за харчування пільгових категорій  здобувачів освіти у закладах загальної середньої освіти Борщівської міської ради.
 28. Про схвалення проєкту рішення Борщівської міської ради «Про затвердження змін до Програми розвитку футболу, міні-футболу та футзалу в  Борщівській міській  територіальній  громаді «Здоров’я молоді – майбутнє нації» на 2018-2022 роки».
 29. Про схвалення проєкту рішення міської ради «Про зміну найменування та затвердження в новій редакції Статутів закладів дошкільної освіти Борщівської міської ради».
 30. Про схвалення проєкту рішення  міської ради «Про створення Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Борщівської міської ради Тернопільської області».
 31. Про затвердження розпорядження Борщівського міського голови від 28.09.2021 року № 363.
 32. Про схвалення проєкту рішення міської ради «Про внесення змін до рішення Борщівської міської ради від 17.06.2021 № 842 «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Борщівської міської територіальної громади».
 33. Про схвалення проєкту рішення міської ради «Про окремі питання діяльності Озерянської місцевої пожежної команди, внесення змін до видів економічної діяльності КП «Комунальник» та затвердження нової редакції статуту».
 34. Про схвалення проєкту рішення міської ради Про затвердження нової редакції Положення про Відділ юридичного забезпечення, взаємодії з правоохоронними органами та запобігання корупції виконавчого комітету Борщівської міської ради».
 35. Про схвалення проєкту рішення міської ради «Про затвердження Положення про цільовий фонд Борщівської міської ради».
Поділитися:

Схожі новини