Меню Закрити

Повідомлення про оприлюднення

Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану території для розширення кар’єру по видобуванню гіпсу в селі Сков’ятин Чортківського району Тернопільської області

1) Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту:

Детальний план території для розширення кар’єру по видобуванню гіпсу в селі Сков’ятин Чортківського району Тернопільської області є містобудівною документацією місцевого рівня, що призначений для уточнення проектних рішень Схеми планування території Борщівського району, Генерального плану села Сков’ятин, визначення функціонального призначення території; визначення проекту містобудівних умов та обмежень для проектування об’єктів будівництва, згідно вимог п.4.1. ДБН Б.1.1-14:2012 та ч.4 ст. 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності». Територія проєктування складається з трьох земельних ділянок (кадастрові номери ділянок – 6120887400:02:001:1037, 6120887400:02:001:0689, 6120887400:02:001:0686).Завданнями детального плану території є:

  1. Визначення планувальної організації та розвитку території для розширення кар’єру по видобуванню гіпсу.
  2. Визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними нормами.
  3. Визначення напрямів, черговості та обсягів подальшої діяльності щодо:
  4. попереднього проведення інженерної підготовки та інженерного забезпечення території;
  5. створення транспортної інфраструктури;
  6. охорони та поліпшення стану навколишнього середовища, забезпечення екологічної безпеки;
  7. комплексного благоустрою.

2) Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Борщівська міська рада Чортківського району Тернопільської області.

3) Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури:

Громадське обговорення починається з 18-го жовтня 2021 року і триває до 2-го листопада 2021 року.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо):

Відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати замовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документа державного планування. Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення):

Проведення громадських слухань щодо заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану території для розширення кар’єру по видобуванню гіпсу в селі Сков’ятин Чортківського району Тернопільської області не здійснюється.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися із заявою про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану території для розширення кар’єру по видобуванню гіпсу в селі Сков’ятин Чортківського району Тернопільської області:

Ознайомитись із Заявою про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану території для розширення кар’єру по видобуванню гіпсу в селі Сков’ятин Чортківського району Тернопільської області можна в приміщенні Борщівської міської ради за адресою: 48702, Тернопільська область, Чортківський район, м. Борщів, вул. Грушевського, 3 (приміщення будинку дитячої творчості – відділ архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства та земельних ресурсів міської ради).

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану для розширення кар’єру по видобуванню гіпсу в селі Сков’ятин Чортківського району Тернопільської області також розміщена на офіційному сайті Борщівської територіальної громади: https://www.borschivrada.gov.ua/.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

Борщівська міська рада Чортківського району Тернопільської області.

Адреса для подання зауважень та пропозицій у письмовій формі: 48702, Тернопільська область, Чортківський район, м. Борщів, вул. Грушевського, 3 (приміщення будинку дитячої творчості – відділ архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства та земельних ресурсів міської ради).

Електронна адреса: 04058485@mail.gov.ua

Зауваження і пропозиції приймаються у строк з 18.10.2021 по 02.11.2021.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Борщівська міська рада Чортківського району Тернопільської області.

4) Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування:

Проведення транскордонних консультацій не потребує.

Додаток:

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану для розширення кар’єру по видобуванню гіпсу в селі Сков’ятин Чортківського району Тернопільської області

Поділитися:

Схожі новини