Меню Закрити

Незаконна торгівля підакцизними товарами та робота стихійних ринків – під забороною

З метою припинення фактів незаконного виготовлення та реалізації фальсифікованих слабоалкогольних, алкогольних виробів і тютюнової продукції а також задля припинення роботи стихійних ринків правоохоронці Тернопільщини  здійснюють профілактичні рейди та превентивну роботу з населенням.

З початку проведення заходів, які розпочалися 29 жовтня, виявлено 14 порушень у сфері торгівлі підакцизними товарами, половина з яких – порушення працівниками підприємства торгівлі або громадського харчування правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями (ч. 2 ст.156 КУпАП).

Аби протидіяти  правопорушенням у  сфері торгівлі та благоустрою, співробітники управління превентивної діяльності ГУНП в Тернопільській області спільно з представниками Держпродспоживслужби, районних державних адміністрацій, виконавчих комітетів міських рад, органів місцевого самоврядування, об’єднаних територіальних громад проводять рейди з виявлення несанкціонованих ринків, а також перевіряють дотримання правил торгівлі на території організованих ринків.

Як результат, задокументовано 47 порушень правил торгівлі на ринках (ст. 159 КУпАП),  26 фактів торгівлі з рук у невстановлених місцях (ст. 160 КУпАП), 26 випадків роздрібної торгівлі алкотоварами без акцизних марок (ч. 1 та ч.3 ст.156 КУпАП), 39 порушень порядку провадження господарської діяльності (ч. 1 ст. 164 КУпАП). 

Заходи триватимуть й надалі, тому правоохоронці звертаються до жителів краю бути свідомими та не порушувати закон. 

© Офіційний сайт Національної поліції: https://tp.npu.gov.ua/news/Informacziya/nezakonna-torgivlya-pidakcziznimi-tovarami-ta-robota-stixijnix-rinkiv-pid-zaboronoyu/?fbclid=IwAR3Y2rQkBw5_jdpJP-VM_KT1RaaJs7vsNNf3RvFz4doQFdeOVfF-hEDdCic

Поділитися: