Меню Закрити

Повідомлення про оприлюднення

Повідомлення про оприлюднення проєкту Детального плану території для розширення кар’єру по видобуванню гіпсу в селі Сков’ятин Чортківського району Тернопільської області, звіту про стратегічну екологічну оцінку та початок процедури розгляду і врахування пропозицій громадськості

1) Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту:

Проєкт Детального плану території для розширення кар’єру по видобуванню гіпсу в селі Сков’ятин Чортківського району Тернопільської області розроблено для уточнення проєктних рішень Генерального плану села Сков’ятин, визначення функціонального призначення території; визначення містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єктів будівництва, згідно вимог п.4.1. ДБН Б.1.1-14:2012 та ч.4 ст. 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності». Територія проєктування складається з трьох земельних ділянок (кадастрові номери ділянок – 6120887400:02:001:1037, 6120887400:02:001:0689, 6120887400:02:001:0686).

Розробник – Архітектурно-проектне бюро «АРКО» СПД ФО Огоньок В.О.

2) Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Борщівська міська рада Чортківського району Тернопільської області.

3) Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури:

Громадське обговорення починається з 06-го грудня 2021 року і триває до 06-го січня 2022 року.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо):

Відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати замовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку. Пропозиції і зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

Громадські слухання відбудуться 11 січня 2022 р. о 11:00 год. за адресою: 48702, Тернопільська область, Чортківський район, м. Борщів, вул. Грушевського, 2А, в приміщені малого залу міського Будинку культури. Заплановано прилюдне обговорення проєкту містобудівної документації «Детальний план території для розширення кар’єру по видобуванню гіпсу в селі Сков’ятин Чортківського району Тернопільської області» та Звіту про стратегічну екологічну оцінку  (розділ «Охорона навколишнього природного середовища»).

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися із проєктом Детального плану території для розширення кар’єру по видобуванню гіпсу в селі Сков’ятин Чортківського району Тернопільської області та звітом про стратегічну екологічну оцінку:

Ознайомитись із проєктом Детального плану території для розширення кар’єру по видобуванню гіпсу в селі Сков’ятин Чортківського району Тернопільської області та звітом про стратегічну екологічну оцінку можна в Борщівській міській раді за адресою: 48702, Тернопільська область, Чортківський район, м. Борщів, вул. Грушевського, 3 (Відділ архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства та земельних ресурсів міської ради).

Проєкт Детального плану території для розширення кар’єру по видобуванню гіпсу в селі Сков’ятин Чортківського району Тернопільської області та звіт про стратегічну екологічну оцінку доступні за посиланням: https://www.borschivrada.gov.ua/?cat=15.

Повідомлення про оприлюднення проєкту детального плану території доступне за посиланням: https://www.borschivrada.gov.ua/?cat=15.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

Борщівська міська рада Чортківського району Тернопільської області.

Адреса для подання зауважень та пропозицій у письмовій формі: 48702, Тернопільська область, Чортківський район, м. Борщів, вул. Грушевського, 3 (Відділ архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства та земельних ресурсів міської ради).

Відповідальним за розгляд пропозицій громадськості є начальник Відділу архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства та земельних ресурсів Борщівської міської ради – Щур Іван Омелянович (тел. (03541) 21264).

Електронна адреса: 04058485@mail.gov.ua.

Зауваження і пропозиції приймаються у строк з 06.12.2021 по 06.01.2022.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Борщівська міська рада Чортківського району Тернопільської області.

4) Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування:

Проведення транскордонних консультацій не потребує.

Начальник відділу архітектури,
містобудування, житлово-комунального
господарства та земельних ресурсів
Борщівської міської ради                                                                       Іван Щур

Додаток

ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ ДЛЯ РОЗШИРЕННЯ КАР’ЄРУ ПО ВИДОБУВАННЮ ГІПСУ
В СЕЛІ СКОВ’ЯТИН ЧОРТКІВСЬКОГО РАЙОНУ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Поділитися:

Схожі новини