Меню Закрити

Відбудеться засідання виконавчого комітету

Відповідно до розпорядження міського голови 16 грудня 2021 року о 10 год. в залі засідань Борщівської міської ради, за адресою: м.Борщів, вул. Шевченка, 20 А відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету Борщівської міської ради.

На розгляд засідання винесено наступні питання :

 1. Про стан злочинності та співпраці органів місцевого самоврядування  з правоохоронними органами у протидії злочинним проявам, корупції та забезпеченні дотримання громадського порядку в Борщівській міській територіальній громаді у 2021 році.
 2. Про затвердження переліку громадських робіт, які мають економічну, соціальну та екологічну користь на 2022 рік.
 3. Про схвалення проєкту рішення міської ради   «Про завершення діяльності тендерного комітету».
 4. Про схвалення проєкту рішення міської ради «Про затвердження Положення про уповноважену особу  з публічних закупівель Борщівської міської ради».
 5. Про схвалення проєкту рішення міської ради «Про прийняття до комунальної власності Борщівської міської ради нежитлового приміщення по вул. Чубинського, 15А у м. Борщеві та закріплення його на праві оперативного управління за ДЮСШ».
 6. Про схвалення проєкту рішення міської ради «Про затвердження Концепції розвитку цифрових компетентностей жителів Борщівської міської територіальної громади».
 7. Про схвалення проєкту рішення міської ради «Про деякі питання оренди комунального майна Борщівської міської територіальної громади».
 8. Про схвалення проєкту рішення міської ради «Про припинення договору оренди нежитлового приміщення укладеного з Редакцією радіо «Борщівський голос»».
 9. Про схвалення проєкту змін до міського бюджету на 2021 рік.
 10. Про затвердження змін до фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Борщівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Борщівської міської  ради  на 2021 рік.
 11. Про схвалення проєкту рішення міської ради «Про затвердження змін до  фінансового плану  КНП  «Борщівська міська лікарня» Борщівської міської ради  на   2021 рік».
 12. Про затвердження граничної чисельності працівників та погодження штатного розпису комунального підприємства «Борщівський комунальник» Борщівської міської ради.
 13. Про погодження структури та загальної чисельності працівників Комунальної установи «Трудовий архів» Борщівської міської ради.
 14. Про погодження граничної чисельності працівників та штатного розпису комунального підприємства «Архбудпроєкт» Борщівської міської ради.
 15. Про схвалення програми  розвитку малої авіації в Борщівській громаді на 2022 – 2025 роки.
 16. Про схвалення проекту рішення Борщівської міської ради «Про затвердження структури Борщівської міської ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів».
 17. Про звільнення від плати за харчування пільгових категорій здобувачів освіти у закладах загальної середньої освіти Борщівської міської ради.
 18. Про затвердження інформаційних та технологічних  карток адміністративних послуг у сфері державної реєстрації потужностей операторів ринку через Центр надання адміністративних послуг Борщівської міської ради.
 19.  Про відшкодування шкоди,  заподіяної внаслідок пожежі у клубі с. Стрілківці.
 20. Про схвалення проекту бюджету міської територіальної громади на 2022 роки.
 21. Про надання дозволу фізичній особі – підприємцю Козаку В.І. на здійснення виносної торгівлі.
 22. Про надання дозволу Дикунцю І.В. на підключення до мережі газопостачання житлового будинку.
 23. Про надання дозволу Гелецькій О.В. на підключення до мережі газопостачання об’єкту незавершеного будівництва житлового будинку.
 24. Про затвердження розпорядження Борщівського міського голови від 06.12.2021р. № 436.
 25. Про встановлення пріоритету ФОП Яворській Н.В. на розміщення конструкцій рекламних носіїв по вул. С. Бандери в м. Борщеві строком на три місяці.
 26. Про затвердження розпорядження Борщівського міського голови
 27. Про надання дозволу на видалення зеленого насадження біля багатоквартирного житлового будинку № 102, А по вул. С. Бандери в м. Борщеві.
 28. Про затвердження плану роботи виконавчого комітету Борщівської міської ради на 2022 рік.
Поділитися:

Схожі новини