Меню Закрити

Відбудеться засідання виконавчого комітету

Відповідно до розпорядження міського голови 20 січня 2022 року о 10 год. в малому залі Борщівського міського будинку культури, за адресою: м.Борщів, вул. Грушевського, 2 А відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету Борщівської міської ради.

На розгляд засідання винесено наступні питання :

  1. Про схвалення проєкту рішення міської ради «Про заходи щодо організації подання  декларації особи уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2021  рік та про суттєві зміни  у майновому стані».
  2. Про схвалення проекту змін до міського бюджету на 2022 рік.
  3. Про звільнення від батьківської плати в закладах дошкільної освіти громадян Борщівської міської територіальної громади.
  4. Про звільнення від плати за харчування пільгових категорій здобувачів освіти у закладах загальної середньої освіти Борщівської міської ради.
  5. Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Борщівської міської ради.
  6. Про здійснення повноважень у сфері державної реєстрації прав та державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців.
  7. Про виготовлення гербової печатки та вивіски служби у справах дітей Борщівської міської ради.
  8. Про продовження функціонування прийомної сім’ї *******.
  9. Про продовження функціонування прийомної сім’ї *******.
Поділитися:

Схожі новини