Меню Закрити

Продукція борошномельно-круп’яної промисловості – Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту

ОБГРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення та очікуваної вартості предмета закупівлі

1. Найменування замовника*. Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Борщівської міської ради

2. Код згідно з ЄДРПОУ замовника*. 41341054

3. Місцезнаходження замовника*. 48702, Україна, Тернопільська обл., Борщів, вул. Грушевського, 5

4. Конкретна назва предмета закупівлі. Продукція борошномельно-круп’яної промисловості (крупа гречана, ячмінна, перлова, рис, вівсянка, кукурудзяна, пшонна, пшенична, борошно,булгур)

 5. Коди та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності).  ДК 021:2015:15610000-7 –Продукція борошномельно-круп’яної промисловості (крупа гречана, ячмінна, перлова, рис, вівсянка, кукурудзяна,пшонна, пшенична, борошно,булгур)

 Індикатор закупівлі – UA-2022-01-18-003918-a

6.Вид процедури – відкриті торги

7. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг. крупи рис-1891кг, гречка-2086 кг, пшенична-405кг,ячна-947 кг, вівсянка-385 кг, кукурудзяна-611кг, пшоно-336кг, перлова-427 кг, булгур-1650 кг, борошно-3050 кг.

8. Розмір бюджетного призначення  308270,00гривень

9. Очікувана вартість предмета закупівлі 308270,00 гривень.

 Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено на підставі середньої ціни на ринку, шляхом моніторингу ринкових цін на аналогічний товар.

    10. Технічні та якісні характеристики

до предмета закупівлі товару за кодом ДК 021:2015:15610000-7 –Продукція борошномельно-круп’яної промисловості (крупа гречана, ячмінна, перлова, рис, вівсянка, кукурудзяна, пшонна, пшенична, борошно,булгур)

№ п/пНайменування предмету закупівліОдиниці Виміру, кількістьЯкісні характеристики
 Рис1891 кгРис вищий ґатунок, круглої форми, білий, не пропарений, шліфований. Зерна рису цілі, напівпрозорого кольору. Смак і запах зерен характерний для рису, без сторонніх запахів, не затхлий, без плісняви. Наявність шкідників не допускається. Фасування у прозору упаковку (пластикові чи поліетиленові пакети), вагою 0,7 кг і більше. Маркування державною мовою згідно з ДСТУ. На кожній одиниці фасування повинна бути наступна інформація: назва харчового продукту, назва та адреса підприємства-виробника, вага нетто, склад, дата виготовлення, термін придатності та умови зберігання, дані про харчову та енергетичну цінність. Без ГМО, що має бути зазначено на упаковці.
 Крупа гречана2086 кгКрупа гречана повинна мати цільне ядро, колір властивий гречаній крупі, вологість не більше 14%,  домішок не більше 0,3%. Не допускається присутність шкідників, чиста, суха, без затхлості та плісняви. Фасування 0,7 кг і більше. На кожній одиниці фасування повинна бути наступна інформація: назва харчового продукту, назва та адреса підприємства-виробника, вага нетто, склад, дата виготовлення, термін придатності та умови зберігання, дані про харчову та енергетичну цінність. Без ГМО, що має бути зазначено на упаковці. Товар повинен відповідати  ДСТУ.
 Крупа пшенична405 кгКрупа пшенична повинна мати  колір властивий пшеничній крупі, вологість не більше 14%,  домішок не більше 0,3%. Не допускається присутність шкідників, чиста, суха, без затхлості та плісняви. Фасування 0,7 кг і більше. На кожній одиниці фасування повинна бути наступна інформація: назва харчового продукту, назва та адреса підприємства-виробника, вага нетто, склад, дата виготовлення, термін придатності та умови зберігання, дані про харчову та енергетичну цінність. Без ГМО, що має бути зазначено на упаковці. Товар повинен відповідати  ДСТУ.
 Крупа ячмінна947 кгКрупа ячна повинна мати частинки подрібненого ядра різної величини та форми, повністю звільнені від квіткових плівок та частково від плодових оболонок. Колір: від білого до світло-кремового, різних відтінків. Фасування 0,7 кг і більше. На кожній одиниці фасування повинна бути наступна інформація: назва харчового продукту, назва та адреса підприємства-виробника, вага нетто, склад, дата виготовлення, термін придатності та умови зберігання, дані про харчову та енергетичну цінність. Без ГМО, що має бути зазначено на упаковці. Товар повинен відповідати  ДСТУ.
 Крупа вівсяна385 кгКрупа вівсяна  має  бути білого з відтінками від кремового до жовтуватого кольору. Запах має бути властивим вівсяній крупі, без сторонніх запахів, не затхлий, не пліснявий. Смак має бути  властивим вівсяній крупі без сторонніх присмаків, не гіркий. Не допускається зараження шкідниками. Якість крупи вівсяної повинна відповідати ДСТУ 7698:2015. Фасування 0,7 кг і більше. Кожна одиниця фасування повинна містити належне маркування державною мовою згідно з ДСТУ 7698:2015, Законом України «Про якість та безпеку харчових продуктів і продовольчої сировини».
 Крупа кукурудзяна611 кгКрупа кукурудзяна повинна мати  колір властивий кукурудзяній крупі, чиста, суха, без затхлості та плісняви, без різноманітних домішок. Не допускається присутність шкідників. Фасування 0,7 кг і більше. На кожній одиниці фасування повинна бути наступна інформація: назва харчового продукту, назва та адреса підприємства-виробника, вага нетто, склад, дата виготовлення, термін придатності та умови зберігання, дані про харчову та енергетичну цінність. Без ГМО, що має бути зазначено на упаковці. Товар повинен відповідати  ДСТУ.
 Пшоно336 кгПшоно повинно бути розсипчастою масою, характерною для цього виду крупів, шліфоване, жовтого кольору різних відтінків. Крупа повинна бути чистою, без сміття. Не допускається зараження шкідниками зерна. Запах має бути властивим пшону, без затхлого, пліснявого та іншого стороннього запаху. Смак має бути властивим пшону, без сторонніх присмаків, не кислий, не гіркий. Якість пшона повинна відповідати ДСТУ 1055: 2006. Фасування 0,7 кг і більше. Кожна одиниця фасування повинна містити належне маркування державною мовою згідно з ДСТУ 1055: 2006, Законом України «Про якість та безпеку харчових продуктів і продовольчої сировини».
 Крупа перлова427 кгКрупа перлова повинна мати ядро звільнене від квіткових плівок, добре відшліфоване, чиста, без сміття. Повинна мати подовжену форму ядра із закругленими кінцями або шароподібну. Крупа перлова повинна бути білого кольору з жовтуватим відтінком, не зіпрілою, мати запах, властивий здоровому зерну (без затхлого, пліснявого  та інших сторонніх запахів). Смак, характерний перловій крупі, без сторонніх присмаків, не кислий, не гіркий. Не допускається зараження та пошкодження шкідниками. Якість крупи перлової повинна відповідати ДСТУ 7700-2015.  Фасування 0,7 кг і більше. Кожна одиниця фасування повинна містити належне маркування державною мовою згідно з ДСТУ 7700-2015, Законом України «Про якість та безпеку харчових продуктів і продовольчої сировини».
 Борошно пшеничне3050 кгБорошно пшеничне повинно бути вищого ґатунку, білого кольору або білого з кремовим відтінком. Запах має бути властивим пшеничному борошну, без затхлого, пліснявого та іншого стороннього запаху. Смак борошна має бути властивим пшеничному борошну, без сторонніх присмаків, не кислий, не гіркий. Борошно має бути не зараженим та не забрудненим шкідниками хлібних запасів. На вигляд має бути пухким та розсипчастим без грудочок  та зайвої вологості. Фасування в мішках по 25кг .На одиниці фасування повинно бути маркування у вигляді печатки або етикетки із зазначенням; найменування та адреса підприємства-виробника; найменування та вид продукту, склад продукту та його масова частка жиру, термічний стан; вага нетто; дата виготовлення; термін придатності та умови зберігання; данні про харчову та енергетичну цінність; позначення нормативних документів.
 Крупа булгур1650Крупа булгур – зерна пшениці, оброблені окропом, потім висушені, після чого подріблені.                                    Крупа булгур – повинна відповідати нормативному документу на цей вид продукції, Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» та іншим вимогам законодавства в сфері обігу харчових продуктів. Крупа не зіпріла та без теплового пошкодження під час сушіння,без затхлого,солодового, пліснявого та інших сторонніх запахів. Не заражена шкідниками. Фасування 0,7 кг-1кг.На кожній одиниці фасування повинна бути наступна інформація: назва харчового продукту, назва та адреса підприємства-виробника, вага нетто, склад, дата виготовлення, термін придатності та умови зберігання, дані про харчову та енергетичну цінність. Без ГМО, що має бути зазначено на упаковці. Товар повинен відповідати  ДСТУ.

11. Місце поставки:

Борщівський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Дзвіночок» за адресою: 48702, Тернопільська обл., м.Борщів, вул.Січових Стрільців, 10.

Борщівський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Лісова казка» за адресою: 48702, Тернопільська обл., м.Борщів, вул.Петлюри, 24.

Борщівський дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) «Кристалик» за адресою: 48702, Тернопільська обл., м.Борщів, вул.Леся Курбаса, 9.

Стрілковецький дошкільний навчальний заклад  (дитчий садок) «Малятко» за адресою: 48734, Тернопільська обл., Чортківський  район, село Стрілківці

Мушкатівський дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) «Усмішка»            48766, Тернопільська область, Чортківський  район, с.Мушкатівка, вул. Степана Бандери 16

Циганський дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) «Малятко» за адресою: 48712, Тернопільська обл., Чортківський  район, село Цигани

Королівський дошкільний навчальний заклад (дитчий садок) “ЛЕЛЕКА”            за адресою: 48736, Тернопільська обл., Чортківський район, село Королівка вул..Торговиця 11

Верхняківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І ступеня–дошкільний навчальний заклад»  за адресою: 48763, Тернопільської області, Чортківський  району, с. Верхняківці

Філія Стрілковецького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Пищатинський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І ступеня-дошкільний навчальний заклад»   за адресою: 48768 Тернопільської області, Чортківський  району,          с. Пищатинці

Філія Стрілковецького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Висічанський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І ступеня-дошкільний навчальний заклад» за адресою: 48764 Тернопільської області, Чортківський  району,  с.Висічка

Борщівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 за адресою: 48702, Тернопільська область, м.Борщів вул.Шевченка, 10

Борщівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 за адресою: 48700, Тернопільська область, м.Борщів вул. Леся Курбаса, 7

Борщівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів №3-гімназія імені Романа Андріяшика»-      за адресою: 48700, Тернопільська область, м.Борщів вул. Грушевського, 1

Королівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів    за адресою: 48736, Тернопільська область, Чортківський  район, с.Королівка  вул.Шевченка, 77

Циганська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Івана Франка     за адресою: 48712, Тернопільська обл., Чортківський  район     с.Цигани вул. Крегулець,

Стрілковецький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад»        за адресою: 48734, Тернопільська обл., Чортківський  район   с.Стрілківці вул. Кут, 17

Мушкатівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів за адресою:48766, Тернопільська область, Чортківський район, с.Мушкатівка

Бабинецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів з адресою: Тернопільська область,  Чортківський район, с.Бабинці,  вул. Підскали, 13

Вовковецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів за адресою: Тернопільська область, Чортківський район, с.Вовківці, вул. Шкільна, 1

Глибочецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів за адресою: Тернопільська область, Чортківськи район, с.Глибочок, вул. Середина, 1

Кривченська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів за адресою: Тернопільська область, Чортківський район, с.Кривче, вул. Центральна, 5

Ланівецька загальноосвітня школа I-II ступенів за адресою: Тернопільська область, Чортківський район, с.Ланівці, вул. Ринок, 3

Сапогівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів за адресою: Тернопільська область, Чортківський район, с.Сапогів, вул. Прибережна, 42а

Сков`ятинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів за адресою: Тернопільська область, Чортківський район, с.Сков’ятин, вул. Центральна, 63

Шупарська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів за адресою: Тернопільська область, Чортківський район, с.Шупарка, вул. Лісничівка, 19-А

Воковецький дитячий садок “Сонечко” за адресою: Тернопільська область, Чортківський район, с.Вовківці, вул. Шкільна 4

Глибочецький дошкільний навчальний заклад “Ромашка” за адресою: Тернопільська область, Чортківський район, с.Глибочок, вул. Середина 1

Кривченський дошкільний навчальний заклад “Мамине сонечко” за адресою: Тернопільська область, Чортківський район, с.Кривче, вул. Центральна

Ланівецький дитячий садок “Сонечко” за адресою: Тернопільська область, Чортківський район, с.Ланівці, вул. Ринок 2

Сапогівський дитячий садок “Сонечко” за адресою: Тернопільська область, Чортківський район, с.Сапогів, вул. Підгірна

Сков’ятинський дошкільний навчальний заклад “Журавлик” за адресою: Тернопільська область, Чортківський район, с.Сков’ятин, пл. 220

Озерянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів за адресою: 48711, Тернопільська область, Чортківський район, село Озеряни, вул. Центральна, 66

Пилатківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів  за адресою: 48713, Тернопільська область, Чортківський район, село Пилатківські, вул. Залужна, 6

Озерянський дошкільний навчальний заклад «Срібна росинка» за адресою: 48711, Тернопільська область, Чортківський район, село Озеряни, вул. Центральна, 66

Поділитися:

Схожі новини