Меню Закрити

Громадські слухання містобудівної документації

Борщівська міська рада проводить громадське слухання містобудівної документації.

Назва містобудівної документації – детальний план території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на земельній ділянці, орієнтовною площею 0,1817 га по вул. Крегулець, 9 в
с. Цигани Чортківського району Тернопільської області.

Замовник – Борщівська міська рада.

Виконавець – ФОП Шахуб Мілуді  м. Кам’янець-Поділький.

Підстава розроблення – рішення Борщівської міської ради від 23 грудня 2021 року № 1815.

Місце ознайомлення – м. Борщів, вул. Грушевського, 5 (відділ архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства та земельних ресурсів міської ради).

Порядок і час ознайомлення – всі дні, крім суботи та неділі, з 9.00 до 16.00 год.

Відповідальна особа – начальник відділу архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства та земельних ресурсів міської ради Іван ЩУР.

Пропозиції (зауваження) – відповідно до ч. 6 ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», пропозиції (зауваження) подають громадяни у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання за особистим підписом до Борщівської міської ради і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Проведення громадських слухань – 25 лютого 2022 року 10.30 в м. Борщеві на вул. Грушевського ,2А,  в малому залі міського Будинку культури.

Ігор ЧОПИК, міський голова


Завантажити додатки

Поділитися:

Схожі новини