Меню Закрити

Відбудеться засідання виконавчого комітету

Відповідно до розпорядження міського голови 17 лютого 2022 року о 10:00 год. в малому залі Борщівського міського будинку культури, за адресою: м.Борщів, вул. Грушевського, 2 А відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету Борщівської міської ради.

На розгляд засідання винесено наступні питання :

 1. Про схвлення проєкту рішення міської ради «Про затвердження  тарифів на платні соціальні послуги комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Борщівської міської ради на 2022 рік».
 2. Про видачу нових свідоцтв про право власності на майновий пай члена колективного сільськогосподарського підприємства села Цигани.
 3. Про звільнення від батьківської плати в закладах дошкільної освіти громадян Борщівської міської територіальної громади.
 4. Про створення координаційної ради з питань запобігання та протидії домашньому насильству за ознакою статі, гендерної рівності та протидії торгівлі людьми в Борщівській міській територіальній громаді.
 5. Про конкурсний комітет з визначення автомобільних перевізників на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Борщівської міської територіальної громади.
 6. Про продовження договорів з діючими автомобільними перевізниками на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Борщівської міської територіальної громади.
 7. Про затвердження розпорядження Борщівського міського голови від 15.02.2022 № 03-05/47.
 8. Про встановлення пріоритету ТзОВ «АТБ-маркет» на розміщення конструкцій рекламного носія по вул. С.Бандери в м. Борщеві строком на три місяці.
 9. Про надання ТзОВ «АТБ-Маркет», «Продукти-663» погодження на цілодобовий режим роботи.
 10.  Про надання дозволу фізичній  особі–підприємцю Козосвист О.І.на здійснення виїзної торгівлі.
 11. Про затвердження розпорядження Борщівського міського голови від 09.02.2022 № 03-05/42.
 12. Про надання дозволу на видалення зелених насаджень  по вул. Я.Кондри в м. Борщеві. 
Поділитися:

Схожі новини