Меню Закрити

ХРИСТОС ВОСКРЕС!

Шановні краяни!

Вітаю вас із Великим Днем Христового Воскресіння!

Великдень – одне з найвеличніших релігійних свят року, це свідчення великої Господньої любові до всіх людей, символ неминучого торжества справедливості та перемоги добра над силами зла.

Щороку Великодні свята приносили в кожну родину світло, тепло, затишок та радість спілкування з найріднішими. Цьогоріч ми зустрічаємо Великдень в очікуванні тривожних новин з фронту, українські родини моляться за рідних, які зі зброєю в руках захищають нашу Незалежність, Україна зі смутком оплакує своїх новітніх Героїв – синів та дочок, які загинули за мирне небо над нами, в муках і катуваннях зводять очі до Воскреслого Христа жителі окупованих міст і сіл України.

Щодня і щохвилини всі українці дякують Збройним Силам України за їх незламність духу та волю до ПЕРЕМОГИ. То ж нехай щира Великодня молитва об’єднає усіх нас, додасть надії і віри у нашу ПЕРЕМОГУ.

Переконаний, що ця молитовна єдність, заснована на віковічних християнських моральних цінностях, буде і надалі згуртовувати нас у великій спільній ПЕРЕМОЗІ над загарбником.

Нехай Господня Благодать панує в душах усіх українців, а опіка Пресвятої Богородиці повсякчас буде поруч з кожним українським захисником. У ці дні Великодніх свят знову і знову дякуємо усім нашим захисникам за те, що маємо змогу святкувати Воскресіння Христове.

Від усього серця бажаю вам міцного здоров’я, щастя і доброї долі. Хай ваші серця наповнюються радістю, а Великодні дзвони, духмяна паска, яскраві писанки принесуть у ваші оселі злагоду, світлу радість ПЕРЕМОГИ і МИР Україні!

Христос Воскрес! Воскресне Україна!

Міський голова Ігор ЧОПИК

Поділитися:

Схожі новини