Меню Закрити

Пам’ятаємо – перемагаємо!

Шановні борщів’яни!


Сьогодні, у День пам’яті та примирення, Україна разом з усім цивілізованим світом вшановує пам’ять жертв найстрашнішої війни минулого століття.
Друга світова війна, у якій загинуло від 50 до 85 мільйонів людей, стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства. Україна вшановує пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, а також інших жертв війни.
Українці воювали на боці антигітлерівської коаліції і зробили значний внесок у перемогу над нацизмом та союзниками гітлерівської Німеччини. У Другій світовій загинув кожен п’ятий українець. Ми добре знаємо ціну війни, тому для нас головне – мир. Сьогодні росія намагається привласнити перемогу над нацизмом. Але ми переконані – це була спільна перемога десятків країн і народів.
Ще рік тому основним меседжем який звучав у ці дні було : Ніколи знову.
Адже за мирне небо для наступних поколінь людство заплатило страшну ціну. Але російські окупанти не знають уроків історії.
І сьогодні Україна, як і в роки Другої світової війни, знову воює з жорстоким і цинічним агресором. Мужні хлопці та дівчата боронять Українську державу, наш суверенітет і територіальну цілісність. Заради миру, якого ми так потребуємо. Заради процвітання незалежної України. Заради наступних поколінь.
Ми обов’язково переможемо, бо захищаємо рідну землю, боронимо своє право вільно обирати майбутнє. Віримо в Збройні Сили України, які є запорукою існування держави, вільного життя кожного з нас.
Повертаючись до років Другої світової, слід зазначити, що значну роль у вигнанні нацистів, відіграла Українська повстанська армія відкривши другий фронт боротьби з фашистськими окупантами всередині України. УПА, йдучи попереду часу, вже тоді бачила Україну незалежною державою, а не частиною радянської імперії.
Сьогодні ми вшановуємо пам’ять усіх воїнів , які загинули захищаючи рідну землю, ветеранів, що протидіяли нацистам, вояків УПА, усіх підпільників, військовополонених, остарбайтерів, бранців концтаборів, дітей війни та кожного, хто постраждав від нацистської окупації. З кожним роком реальних свідків тієї війни стає все менше. Бажаю їм усім здоров’я і многая літа!
Друга світова війна, як і сьогоднішня війна проти московських окупантів принесла порожнечу в наші міста та села, в наші родини, в наші душі та серця. Ми можемо заповнити цю порожнечу молитвою за душі загиблих і закатованих. Заповнити її вірою і надією в нашу ПЕРЕМОГУ!
Зичу всім нам миру на нашій українській землі.


Слава Збройним Силам України!
Слава Україні!

Міський голова Ігор ЧОПИК

Поділитися:

Схожі новини