Меню Закрити

Відбудеться засідання виконавчого комітету

Відповідно до розпорядження міського голови 01 червня 2022 року о 16:00 год. в малому залі Борщівського міського будинку культури, за адресою: м.Борщів, вул. Грушевського, 2 А відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету Борщівської міської ради.

На розгляд засідання винесено наступні питання :

 1. Про внесення змін та доповнень до рішення Борщівської міської ради від 15.02.2022 №2139 «Про затвердження Програми сприяння територіальній обороні в Борщівській міській територіальній громаді на 2022-2024 роки».
 2. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Борщівської міської ради від 29 березня 2021 року 3134 «Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг соціального характеру, що надаються через Центр надання адміністративних послуг Борщівської міської ради».
 3. Про внесення змін до складу Комісії з питань безоплатної передачі підприємств, установ, організацій та майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ та міста Чортківського району до комунальної власності територіальної громади міста Борщева.
 4. Про продовження договору з діючим автомобільним перевізником на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Борщів.
 5. Про підсумки проходження осінньо-зимового періоду 2021/2022 року та завдання з підготовки об’єктів  житлово-комунального господарства, соціальної сфери та інфраструктури  до роботи в осінньо-зимовий період 2022/2023 року.
 6. Про надання дозволу фізичній  особі – підприємцю Галт О.К.  на здійснення виносної торгівлі.
 7. Про надання дозволу фізичній  особі – підприємцю Осадчуку М.С. на здійснення виносної торгівлі.
 8. Про внесення змін до складу Опікунської ради при виконавчому комітеті Борщівської міської ради.
 9. Про розмір заробітної плати на час простою
 10. Про проект змін до міського бюджету на 2022 рік.
 11. Про надання одноразової адресної допомоги жительці м. Борщева Шминді Лілії Іванівні
 12. Про надання одноразової адресної допомоги жителю с. Шишківці Кривко Володимиру Васильовичу.
 13. Про внесення змін до Програми надання одноразової адресної допомоги мешканцям територіальної громади міста Борщева на 2020 – 2022 рр. та Положення про порядок надання одноразової адресної матеріальної допомоги мешканцям територіальної громади міста  Борщева.
Поділитися:

Схожі новини