Меню Закрити

Відбудеться засідання виконавчого комітету

Відповідно до розпорядження міського голови 10 червня 2022 року о 10:00 год. в малому залі Борщівського міського будинку культури, за адресою: м.Борщів, вул. Грушевського, 2 А відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету Борщівської міської ради.

На розгляд засідання винесено наступні питання :

  1.  Про визначення обсягу та джерел компенсації витрат особам, що розмістили внутрішньо переміщених осіб за травень 2022 року.
  2. Про встановлення тарифів на транспортні послуги по перевезенню пасажирів у громадському транспорті загального користування.
  3. Про затвердження Угоди про партнерство у соціально-економічному розвитку територіальних громад з ТОВ «КНАУФ ГІПС СКАЛА».
  4. Про затвердження Програми надання одноразової матеріальної допомоги вразливим категоріям жителів Сков’ятинського старостинського округу  Борщівської міської територіальної громади на 2022 рік.
  5. Про затвердження тарифів на платні соціальні послуги які надаються комунальною установою «Центр надання соціальних послуг» Борщівської міської ради у 2022 році. 
  6. Про дозволу на списання продуктів харчування і паливно-мастильних матеріалів в закладах освіти Борщівської міської ради.
  7. Про надання матеріальної допомоги сім’ї пораненого військовослужбовця Ігоря Борейка.
Поділитися:

Схожі новини