Меню Закрити

Відбудеться засідання виконавчого комітету

Відповідно до розпорядження міського голови 24 червня 2022 року о 10:00 год. в малому залі Борщівського міського будинку культури, за адресою: м.Борщів, вул. Грушевського, 2 А відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету Борщівської міської ради.

На розгляд засідання винесено наступні питання :

  1. Про визначення порядку  участі у вихованні дітей батька Заброцького С.В.
  2. Про надання дозволу на відчуження транспортного засобу, який належить неповнолітньому Мовчану Д.В.
  3. Про надання дозволу на укладення договору дарування часток квартири в користь Регуша А.В.
  4. Про схвалення проекту рішення щодо надання повноважень посадовим особам міської ради, старостам сіл на складання Актів обстеження матеріально – побутових умов сім’ї.
  5. Про схвалення проекту рішення Борщівської міської ради «Про передачу з балансу Борщівської міської ради в оперативне управління та на баланс відділу економічного розвитку, інвестиційної діяльності та соціального захисту міської ради, відділу освіти сім’ї, молоді та спорту міської ради основних засобів, інших необоротних матеріальних активів.
  6. Про встановлення дорожнього знаку 3.3 «Рух вантажного автомобіля заборонено» по вул. Катукова в м. Борщеві.
  7. Про проект змін до міського бюджету на 2022 рік.
  8. Про схвалення проєкту рішення Борщівської міської ради «Про передачу товарно-матеріальних цінностей з оперативного управління та балансу КУ  «Центр надання соціальних послуг» Борщівської міської ради в оперативне управління та баланс Борщівської міської ради».
Поділитися:

Схожі новини