Меню Закрити

Відбудеться засідання виконавчого комітету

Відповідно до розпорядження міського голови 08 липня 2022 року о 10:00 год. в малому залі Борщівського міського будинку культури, за адресою: м.Борщів, вул. Грушевського, 2 А відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету Борщівської міської ради.

На розгляд засідання винесено наступні питання :

 1. Про надання матеріальної допомоги сім’ї  загиблого військовослужбовця Миколи Дитка.
 2. Про надання матеріальної допомоги сім’ї  загиблого військовослужбовця Юрія Боднарчука.
 3. Про внесення змін до міського бюджету на 2022 рік.
 4. Про затвердження звіту про виконання  фінансового плану  КНП «Борщівська міська лікарня» Борщівської міської ради  за ІІ  квартал 2022 року.
 5. Про затвердження проєкту  фінансового плану  КНП «Борщівська міська лікарня» Борщівської міської ради  на  2023  рік.
 6. Про введення в дію рішення конкурсного комітету з визначення автомобільного перевізника на автобусному маршруті загального користування.
 7. Про визначення обсягу та джерел компенсації витрат особам, що розмістили внутрішньо переміщених осіб за травень 2022 року.
 8. Про затвердження розпорядження міського голови від 28.06.2022 №03-05/133 «Про оголошення простою в закладах освіти комунальної власності».
 9. Про схвалення проекту рішення міської ради «Про надання дозволу на списання паливно-мастильних матеріалів».
 10. Про схвалення проекту рішення Борщівської міської ради «Про передачу в господарське відання та на баланс Комунального підприємства «Борщівський комунальник» Борщівської міської ради рухомого майна (основних засобів)».
 11. Про схвалення проекту рішення Борщівської міської ради «Про передачу продуктів харчування, медичних засобів та засобів індивідуального захисту.
 12. Про затвердження розпоряджень міського голови щодо погодження  кандидатур на посади командирів  добровольчих формувань Борщівської міської територіальної громади.
Поділитися:

Схожі новини