Меню Закрити

День Української Державності

Шановні жителі Борщівської громади!

Сьогодні вперше в складні часи повномасштабної війни з російськими окупантами ми відзначаємо День Української Державності.

День державності це особливе свято основна суть якого – це зв’язок сотень поколінь українців, які в різні часи історії України боролись за її Незалежність. Український народ найвищою ціною – життями найкращих синів і дочок, століттями здобував право для України бути окремою самостійною, незалежною державою.

Шостий місяць наша ненька Україна, страждаючи від російської агресії, стійко тримає удар, а українські воїни мужньо і самовіддано захищають свою Батьківщину та свято вірять, що Всевишній почує молитви та пошле Перемогу і Мир на нашу землю.

І сьогодні ми маємо спільно прагнути одного: що збудовано – не втратити, що зруйновано – відновити, що захоплено – повернути. А все це разом і всім разом – назавжди зберегти. А отже – зберегти державу і себе.

Пам’ятаємо про минуле, працюємо сьогодні, думаємо про майбутнє. Сьогодні, як ніколи нам потрібні Перемога, Мир, злагода і порозуміння.

28 липня українці також відзначають День Хрещення Русі-України рівноапостольним князем Володимиром. В усіх релігійних храмах громади борщів’яни разом з усіма українцями молитимуться за мир на рідній землі, духовну єдність та Господню ласку для нашого народу.

В цей святковий день бажаю всім щедрої Божої благодаті, духовної наснаги Перемоги та Миру!

Дякуємо усім, хто захищає нашу державу!

Все буде Україна!!!

Міський голова Ігор ЧОПИК

Поділитися:

Схожі новини