Меню Закрити

Відбудеться засідання виконавчого комітету

Відповідно до розпорядження міського голови 12 серпня 2022 року о 09:00 год. в малому залі Борщівського міського будинку культури, за адресою: м.Борщів, вул. Грушевського, 2 А відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету Борщівської міської ради.

На розгляд засідання винесено наступні питання :

 1. Про затвердження фінансового плану КНП «Борщівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Борщівської  міської  ради  на 2023 рік.
 2. Про затвердження змін до фінансового плану КНП «Борщівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Борщівської  міської  ради  на III квартал 2022 року.
 3. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану КНП «Борщівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Борщівської  міської  ради  за II квартал 2022 року.
 4. Про затвердження фінансового плану  Комунального некомерційного підприємства «Озерянської амбулаторії загальної практики сімейної медицини» Борщівської  міської  ради  на 2023 р.
 5. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Озерянської амбулаторії загальної практики сімейної медицини» Борщівської  міської  ради  за IIквартал 2022 р.
 6. Про надання дозволу на укладення договору дарування житлового будинку в користь Матіїв Надії Миколаївни.
 7. Про надання дозволу на укладення договору дарування квартири в користь  Рябухіна Олега Олександровича.
 8. Про надання дозволу на укладення договору дарування квартири в користь Гримака Віталія Любомировича.
 9. Про затвердження розпоряджень міського голови щодо погодження кандидатури на посаду командира добровольчого формування Борщівської міської територіальної громади.
 10. Про розгляд звернення Акціонерного Товариства «Укртрансгаз».
 11. Про схвалення проєкту рішення Борщівської міської ради «Про надання дозволу на списання товарно – матеріальних цінностей та паливно-мастильних матеріалів».
 12. Про затвердження протоколу Опікунської ради при виконавчому комітеті Борщівської міської ради від 20 липня 2022 року № 7.
 13. Про затвердження розпорядження Борщівського міського голови від 13.07.2022 № 03-05/148.
 14. Про надання дозволу на видалення зелених насаджень у  м. Борщеві на території ДНЗ «Лісова казка» та ДНЗ «Кристалик».
 15. Про встановлення елементів примусового зниження швидкості транспортних засобів по вул. С.Петлюри та Катукова в м. Борщеві.
 16. Про надання дозволу фізичній особі – підприємцю Лукій В.М. на здійснення виїзної торгівлі.
 17. Про надання дозволу  ПЕТРАШУ Н.Р.на здійснення виносної торгівлі.
 18. Про впорядкування поштової адреси житлового будинку по вул. Колонія в с. Вовківці.
 19. Про присвоєння поштових адрес нежитловим приміщенням в с. Стрілківці.
 20. Про визначення обсягу та джерел компенсації витрат особам, що розмістили внутрішньо переміщених осіб за липень 2022 року.
 21. Про надання одноразової адресної допомоги  жителю с. Шупарка Карпенку Петренку Васильовичу.
 22. Про  надання одноразової адресної допомоги  жителю с. Глибочок Гаці Галині Романівні.
 23. Про надання матеріальної допомоги пораненому військовослужбовцю Михайлу Бородіну.
 24. Про надання матеріальної допомоги сім’ї загиблого військовослужбовця Андрія Михальова.
 25. Про затвердження змін до Програми підтримки творчих та обдарованих дітей закладів освіти Борщівської міської ради на 2021-2025 роки.
 26. Про затвердження змін до Програми розвитку футболу, міні-футболу та фут залу в Борщівській міській територіальній громаді “Здоров я молоді – майбутнє нації” на 2018-2022 роки.
 27. Про внесення змін та доповнень до Цільової комплексної програми захисту населення і території Борщівської об’єднаної територіальної громади від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018-2022 роки, в частині придбання будівельних матеріалів для проведення ремонту покрівлі гаражних приміщень.
 28. Про затвердження змін та доповнень до Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Борщівська міська лікарня» Борщівської міської ради на 2022-2023 роки.
 29. Про внесення змін до Програми сприяння територіальній обороні в Борщівській міській територіальній громаді на 2022 – 2024 роки.
 30. Про затвердження освітніх програм  Борщівської школи мистецтв.
 31. Про внесення змін до Програми надання одноразової адресної матеріальної допомоги мешканцям територіальної громади міста Борщева на 2020– 2022 рр. та Положення про порядок надання одноразової адресної матеріальної допомоги мешканцям територіальної громади міста Борщева.
 32. Про затвердження Програми надання фінансової підтримки військовій частині А-1915 Збройних Сил України розташованій на території Чортківського району на 2022 рік.
 33. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за І-ше півріччя 2022 року.
 34. Про затвердження звіту про витрачання  коштів резервного фонду міського бюджету за І-ше півріччя 2022 року.
 35. Про проєкт змін до міського бюджету на 2022 рік.
 36. Про визначення місця проживання малолітньої Новіцької М.М.
 37. Про визначення місця проживання малолітньої Томин О.С.
Поділитися:

Схожі новини