Меню Закрити

Відбудеться чергове засідання виконавчого комітету

Відповідно до положень статті 53, пунктів 19-20 частини четвертої статті 42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

Скликати чергове засідання виконавчого комітету Борщівської міської ради 15 листопада 2022 року о 10 год. 00 хв. в малому залі Борщівського міського будинку культури, за адресою: м. Борщів, вул. Грушевського, 2 А.

На розгляд цього засідання винести наступні питання :

 1. Про утворення Ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу Громадської ради при Борщівській міській раді.
 2. Про схвалення проєкту рішення Борщівської міської ради «Програми організації безоплатного поховання  померлих (загиблих) військовослужбовців, учасників бойових дій внаслідок російської агресії та війни в Україні у Борщівській міській територіальній громаді  на 2023 рік».
 3. Про схвалення проєкту рішення Борщівської міської ради «Програми соціального захисту населення Борщівської міської ради на 2023-2024 роки».
 4. Про схвалення проєкту рішення міської ради «Про затвердження Програми фінансової підтримки КНП «Борщівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Борщівської міської ради на 2023 року».
 5. Про схвалення проєкту рішення міської ради «Про затвердження Програми з інфекційного контролю та дотримання заходів із запобігання інфекцій, пов’язаних із наданням медичної допомоги в КНП «Борщівський ЦПМСД» на 2023 рік».
 6. Про схвалення проекту рішення міської ради «Про затвердження Програми фінансової підтримки КНП «Озерянської амбулаторії загальної практики сімейної медицини» Борщівської міської ради на 2023 року».
 7. Про схвалення проєкту рішення міської ради «Про затвердження Програми з інфекційного контролю та дотримання заходів із запобігання інфекцій, пов’язаних із наданням медичної допомоги в КНП «Озерянська АЗПСМ» на 2023 рік».
 8. Про надання дозволу Швець Марії Тарасівні на укладення договору дарування житлового будинку з господарськими будівлями та спорудами в користь доньки Ангелюк Марти Петрівни.
 9. Про надання дозволу на укладення договору дарування 1/5 частки житлового будинку з господарськими будівлями та надвірними спорудами в користь Галай Марії Володимирівни.
 10. Про схвалення проєкту рішення міської ради «Про внесення змін та доповнень до Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Борщівська міська лікарня» Борщівської міської ради на 2022 -2023 роки».
 11. Про схвалення проекту рішення Борщівської міської ради «Про передачу продуктів харчування та засобів індивідуального захисту».
 12. Про схвалення проекту рішення Борщівської міської ради «Про передачу в господарське відання «КП Борщівський комунальник» Борщівської міської ради рухомого майна (основних засобів)».
 13. Про схвалення проекту рішення Борщівської міської ради «Про передачу індивідуально визначеного рухомого майна із комунальної власності Борщівської міської територіальної громади у державну власність до сфери управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій».
 14. Про схвалення проєкту рішення міської ради «Про затвердження Програми надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Борщівської міської територіальної громади та Положення про порядок надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Борщівської міської територіальної громади на 2023-2025рр.
 15. Про схвалення проєкту Програми розвитку футболу, міні-футболу та футзалу в Борщівській міській територіальній громаді «Здоров’я молоді – майбутнє нації» на 2023-2027 роки.
 16. Про звільнення від батьківської плати в закладах дошкільної освіти громадян Борщівської міської територіальної громади.
 17. Про звільнення від плати за харчування пільгових категорій здобувачів освіти у закладах загальної середньої освіти громадян Борщівської міської територіальної громади.
 18. Про схвалення проєкту рішення Борщівської міської ради Про прийняття у комунальну власність Борщівської міської територіальної громади гуманітарної допомоги від Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ у новій редакції.
 19. Про схвалення проєкту рішення Борщівської міської ради «Про надання дозволу на списання товарно – матеріальних цінностей».
 20. Про схвалення проєкту рішення Борщівської міської ради «Програми підтримки діяльності та забезпечення утримання комунальної установи «Трудовий архів» Борщівської міської ради на 2023 рік».
 21. Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг Борщівської міської ради.
 22. Про схвалення проекту рішення міської ради «Про заходи з формування фонду житла, призначеного для тимчасового проживання, обліку та надання такого житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб на території Борщівської міської територіальної громади».
 23. Про схвалення проєкту Програми управління комунальним майном Борщівської міської територіальної громади на 2023-2025 роки.
 24. Про внесення змін до розпорядження Борщівського міського голови від 02 травня 2022 року № 03-05/92 та Порядку організації роботи щодо компенсації витрат за тимчасове розміщення (перебування) внутрішньо переміщених осіб у Борщівській міській територіальній громаді.
 25. Про визначення обсягу компенсації витрат особам, що розмістили внутрішньо переміщених осіб за жовтень 2022 року.
 26. Про надання матеріальної допомоги пораненому військовослужбовцю Олександру Бичику.
 27. Про надання матеріальної допомоги пораненому військовослужбовцю Івану Склярчуку.
 28. Про надання матеріальної допомоги сім’ї пораненого військовослужбовця Віктора Душенка.
 29. Про схвалення Програми фінансової підтримки Комунального підприємства «Борщівський комунальник» Борщівської міської ради на 2023-2025 роки.
 30. Про затвердження граничної чисельності працівників та погодження штатного розпису комунального підприємства «Борщівський комунальник» Борщівської міської ради.
 31. Про схвалення проєкту рішення міської ради «Про затвердження програми утримання та розвитку благоустрою населених пунктів Борщівської міської територіальної громади на 2023рік».
 32. Про затвердження калькуляції комунальному підприємству «Борщівський комунальник».
 1. Про схвалення проєкту Цільової комплексної програми захисту населення і територій Борщівської міської територіальної громади від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2023-2027 роки.
 2. Про взяття на квартирний облік Поважного Сергія Вікторовича для поліпшення житлових умов.
 3. Про надання дозволу на видалення аварійних зелених насаджень у м. Борщеві по вул. С.Петлюри у парку відпочинку.
 4. Про впорядкування поштової адреси житлового будинку по вул. Вовківській в м. Борщеві.
 5. Про надання дозволу на видалення зеленого насадження в м. Борщеві по вул. Відродження.
 1. Про надання дозволу ФОП Гудзю І.В. щодо облаштування автомобільної стоянки по вул. Шевченка, 1 В у м. Борщеві.
 2. Про схвалення програми підтримки державної політики у сфері казначейського обслуговування міського бюджету на 2022 рік.
 3. Про схвалення проєкту Програми «Внески до статутного капіталу комунального підприємства «Борщівський комунальник» Борщівської міської територіальної громади у 2022 році».
 4. Про проєкт змін до бюджету 2022 року.
Поділитися:

Схожі новини