Меню Закрити

ПОВІДОМЛЕННЯ виконавчого комітету Борщівської міської ради про відбір кандидатів до Ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу Громадської ради при Борщівській міській раді

 

На виконання рішення Борщівської міської ради від 28 жовтня 2022 р.  № 2270 «Про утворення Громадської ради при Борщівській міській раді» (далі – Рішення), рішення Виконавчого комітету Борщівської міської ради від 12 грудня 2022 р. №373 «Про скасування рішення виконавчого комітету міської ради від 15.11.2022 № 313 та заходи щодо створення нового складу Ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу Громадської ради при Борщівській міській раді» (далі – Рішення Виконавчого комітету) та пункту 8 Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 (далі – Типове положення), Виконавчим комітетом Борщівської міської ради (далі – Виконавчий комітет) здійснюється відбір кандидатів до Ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу Громадської ради при Борщівській міській раді (далі – Ініціативна група).

Згідно з Рішенням та Типовим положенням, персональний склад Ініціативної групи визначається Виконавчим комітетом з урахуванням пропозицій представників інститутів громадянського суспільства.

Звертаємо увагу, що інститутом громадянського суспільства відповідно до Типового положення є громадські об’єднання, релігійні, благодійні організації, творчі спілки, професійні спілки та їх об’єднання, асоціації, організації роботодавців та їх об’єднання, засоби масової інформації (далі – інститути громадянського суспільства, ІГС), які зареєстровані в установленому порядку.

Для участі у відборі подається заява ІГС, складена у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу ІГС. До заяви додається прийняте у порядку, встановленому установчими документами ІГС, рішення (протокол) про делегування для участі представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу Ініціативної групи.

ПРИМІТКИ: За можливості/наявності таких, у заяві доречно зазначати контактну інформацію кандидата та ІГС який його делегує (номер телефону, адреса електронної пошти тощо).

Приймання заяв та документів, що додаються до них, від ІГС здійснюватиметься Виконавчим комітетом з 14 по 23 грудня 2022 року  шляхом:

 особистого подання до Відділу загальної та комунікаційної роботи Виконавчого комітету міської ради (м. Борщів, вул. Грушевського, буд. 2                          (І поверх адміністративної будівлі);

направлення поштою на адресу: вул. Грушевського, буд. 2, м. Борщів, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48702;

направлення на електронну адресу: 04058485@mail.gov.ua.

Телефон для довідок: 2 12 64

Поділитися:

Схожі новини