Меню Закрити

Відбудеться чергове засідання виконавчого комітету

Відповідно до положень статті 53, пунктів 19-20 частини четвертої статті 42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

         Скликати чергове засідання виконавчого комітету Борщівської міської ради 12 січня 2023 року о 10 год. 00 хв. в малому залі Борщівського міського будинку культури, за адресою: м. Борщів, вул. Грушевського, 2 А.

На розгляд цього засідання винести наступні питання :

 1. Про надання дозволу на укладення договору дарування квартири в користь Тринчука Сергія Васильовича.
 2. Про надання матеріальної допомоги сім’ї загиблого військовослужбовця Володимира Жарого.
 3. Про надання матеріальної допомоги сім’ї пораненого військовослужбовця Андрія Коробія.
 4. Про надання одноразової адресної допомоги жителю с. Констанція П’єцову Богдану Івановичу.
 5. Про схвалення проєкту рішення Борщівської міської ради «Про Адміністративну комісію при виконавчому комітеті Борщівської міської ради».
 6. Про звільнення від плати за харчування пільгових категорій здобувачів освіти у закладах загальної середньої освіти Борщівської міської територіальної громади.
 7. Про звільнення від батьківської плати в закладах дошкільної освіти громадян Борщівської міської територіальної громади.
 8. Про схвалення проєкту Програми збереження та забезпечення епідемічної (біологічної) безпеки населення Борщівської міської територіальної громади на 2023-2025 року.
 9. Про схвалення проєкту рішення Борщівської міської ради «Про передачу в оперативне управління Борщівської школи мистецтв рухомого майна (основних засобів)».
 10. Про схвалення проєкту рішення Борщівської міської ради «Про передачу в господарське відання «КП Борщівський комунальник» Борщівської міської ради рухомого майна (основних засобів)».
 11. Про схвалення проєкту рішення міської ради «Про надання дозволу на списання форменного одягу для військовослужбовців».
 12. Про схвалення проєкту рішення Борщівської міської ради «Про передачу продуктів харчування та засобів індивідуального захисту».
 13. Про схвалення проєкту рішення Борщівської міської ради «Про надання дозволу на списання товарно-матеріальних цінностей».
 14. Про затвердження розпорядження Борщівського міського голови від 25 квітня 2022 року № 03-05/89 «Про затвердження складу комісії  з питань найменування (перейменування) вулиць, провулків, площ, парків, скверів та інших об’єктів на території Борщівської міської територіальної громади».
 15. Про надання дозволу на встановлення пам’ятного знаку в с. Королівка.
 16. Про надання ТзОВ «АТБ-маркет» на розміщення конструкцій рекламного носія по вул. С.Бандери в м. Борщеві.
 17. Про схвалення проєкту рішення Борщівської міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 24 грудня 2020 року № 88 «Про припинення Борщівського житлово-комунального підприємства «Цукровик» шляхом ліквідації».
 18. Про внесення змін до персонального складу архітектурно-містобудівної ради при відділі архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства та земельних ресурсів Борщівської міської ради затвердженого рішенням виконавчого комітету Борщівської міської ради від 12 листопада 2021 року № 423.
 19. Про визначення обсягу компенсації витрат особам, що розмістили внутрішньо переміщених осіб за грудень 2022 року.
 20. Про схвалення проєкту рішення міської ради «Про внесення змін до Програми надання одноразової  матеріальної допомоги мешканцям Борщівської міської територіальної громади та Положення про порядок надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Борщівської міської територіальної громади на 2023-2025рр.».
Поділитися:

Схожі новини