Меню Закрити

Oголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Борщівська міська рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, для проведення незалежної оцінки земельної ділянки комунальної власності  Борщівської міської територіальної громади.

Об`єкти оцінки:

  • земельна ділянка несільськогосподарського призначення (кадастровий номер 6120810100:02:004:0272) площею 0,0770 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Захисників України в м. Борщеві, Тернопільська область, 48702.

Мета проведення  оцінки: визначення експертної грошової оцінки вартості земельної ділянки для подальшого продажу у власність.

Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності буде здійснюватися відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого в Міністерстві юстиції України 15 січня 2016 року за № 60/28190.

Учасникам конкурсу необхідно подати до міської ради конкурсну документацію, яка складається з конкурсної пропозиції та підтвердних документів, відповідно до затверджених форм.

До підтвердних документів належать:

  • Інформацію щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна;
  • Заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності;
  • Інформація про претендента.

Всі документи та копії документів посвідчуються підписом керівника суб’єкта оціночної діяльності та скріплюються печаткою.

Конкурсна пропозиція претендента має містити пропозиції щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях). Термін виконання оцінки земельної ділянки не повинен перевищувати 10 календарних днів.

Конкурсна документація подається у запечатаному конверті з описом документів, що містяться в конверті. На конверті необхідно зробити відмітку: «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності».

Документи подаються до Борщівської міської ради за адресою: м. Борщів,      вул. Грушевського, 2.

Прийом документів припиняється за 2 робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно).

Конкурс відбудеться 31 січня 2023 року о 14:00, в приміщенні Борщівської міської ради, за адресою м. Борщів, вул. Грушевського, 2.

Контактна особа – Николів Анатолій Володимирович – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Борщівської міської ради, тел. 0673356318. 

Зразки форм для учасників знаходяться в оголошенні про конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності розміщеному на офіційному сайті Борщівської міської ради.

(Зразки форм)

Поділитися:

Схожі новини