Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

 Офіційний туристичний сайт громади

     Туристичний сайт 

 

facebook youtube 
 GB1 640x480  amu

photo 2020 01 29 10 53 48      

 

  

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ для жителів та суб’єктів господарювання Борщівської міської об’єднаної територіальної громади

На засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулося 23 жовтня 2020 року, було оновлено рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Також Державна Комісія розглянула питання щодо обмежень в регіонах з «червоним» рівнем епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Новий розподіл набуде чинності з 00:00 години 26 жовтня 2020 року.

«Червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 встановлено з обмеженнями, передбаченими пунктом 15 постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641 “Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” у:

Тернопільській області – у містах Тернопіль, Бережани, Кременець, Чортків та у Борщівському, Заліщицькому, Козівському, Монастириському, Підволочиському, Підгаєцькому, Тернопільському районах з наступними обмеженнями:

- приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері культури, крім відвідувачів “автоконцертів”;

- приймання відвідувачів в інших закладах розважальної діяльності;

- відвідування отримувачами соціальних або реабілітаційних послуг установ і закладів, що надають соціальні або реабілітаційні послуги сім’ям, особам, що перебувають у складних життєвих обставинах (тимчасове, денне перебування), крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово), центрів обліку бездомних осіб, мобільних бригад соціальнопсихологічної допомоги, соціального патрулювання.

Національна поліція, Національна гвардія, Держпродспоживслужба забезпечує здійснення контролю за виконанням обмежень, передбачених для відповідних рівнів епідемічної небезпеки, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 “Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”.

Рекомендуємо суб’єктам господарювання здійснювати свої діяльність у правовому полі із дотриманням вимог законодавства, нормативно-правових актів та протиепідемічних заходів, які визначають особливості провадження діяльності на період карантину.

Борщівський міського голови
Іван КОБИЛЯНСЬКИЙ

 

 

122395779 1256684844687925 1017509463900799931 n
Питання комфорту та гігієни для учнів Борщівського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів №3 - гімназія ім.Р.Андріяшика" — вирішено.
Багато років поспіль учні Борщівського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів №3 - гімназія ім.Р.Андріяшика" користувалися внутрішніми вбиральнями лише першому поверсі закладу освіти. На інших поверхах санвузли були відсутні, а приміщення, які виділенні для них, використовувались не за призначенням. Цього року до міської ради звернулись батьки школярів щодо розв'язання даного питання, з метою забезпечення дотримання всіх санітарно-гігієнічних вимог у закладі, де навчається 512 дітей.
Міською радою розроблено проєктно-кошторисну документацію, якою передбачено облаштування внутрішніх вбиралень на другому та третьому поверхах цієї школи ( ремонтні роботи з цих етапів, завершились у липні 2020 року), а також капітальний ремонт вбиралень на першому поверсі.
Ремонтні роботи на першому поверсі згідно з кошторисом становили 560,4тис.грн. Міською радою проведено процедуру закупівлі та визначено переможця— підрядника ФОП Зелена Н.Я. За результатами торгів, комплекс ремонтних робіт вартує 358,5 тис.грн. (економія коштів по цьому проєкту 201,9 тис.грн.).
Відтепер учні Борщівського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів №3 - гімназія ім.Р.Андріяшика" зможуть з комфортом, дотримуючись усіх санітарно-гігієнічних вимог, перебувати в школі, а це вкрай важливо у час пандемії.
 

 

 

ІНФОРМАЦІЯ Борщівської міської ради про підсумки конкурсів з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені для проведення незалежної оцінки об’єктів приватизації

Конкурси відбулися 16.10.2020

  1. Переможець конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності на право проведення незалежної оцінки з метою здійснення приватизації об’єкта комунальної власності  Борщівської територіальної громади шляхом продажу на аукціоні без умов – окреме майно – будівля (незавершене будівництво) дитячого басейну загальною площею 418,6 кв. м, яке розташоване за адресою: вул. Січових Стрільців, буд. 10А, м. Борщів, Борщівський р-н, Тернопільська обл. – фізична особа-підприємець Броніцький Борис Іванович.

Вартість робіт з оцінки – 2750,00 грн., строк виконання робіт – 10 календарних днів.

  1. Переможець конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності на право проведення незалежної оцінки з метою здійснення приватизації об’єкта комунальної власності  Борщівської територіальної громади шляхом продажу на аукціоні без умов – окреме майно – будівля нежитлового приміщення загальною площею 16,4 кв. м, яке розташоване за адресою: вул. Шевченка, буд. 19Д, м. Борщів, Борщівський р-н, Тернопільська обл.– фізична особа-підприємець Данилик Галина Ярославівна.

Вартість робіт з оцінки – 1300,00 грн., строк виконання робіт – 10 календарних днів.

  1. Переможець конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності на право проведення незалежної оцінки з метою здійснення приватизації об’єкта комунальної власності  Борщівської територіальної громади шляхом продажу на аукціоні без умов окреме майно – нежитлові приміщення (підвал, службові приміщення) загальною площею 71,0 кв. м, яке розташоване за адресою: вул. С. Бандери, буд. 35А, м. Борщів, Борщівський р-н, Тернопільська обл.– фізична особа-підприємець Броніцький Борис Іванович.

 Вартість робіт – 1750,00 грн., строк виконання робіт – 10 календарних днів.

  1. Переможець конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності на право проведення незалежної оцінки з метою визначення справедливої вартості для відображення її результатів у бухгалтерському обліку– окреме майно – гідроспоруда великого озера (дамба та водовідвідний канал), яке розташоване за адресою: вул. Незалежності, 90, с. Мушкатівка, Борщівський р-н, Тернопільська обл.– фізична особа-підприємець Броніцький Борис Іванович.

 Вартість робіт – 3750,00 грн., строк виконання робіт – 10 календарних днів.

  1. Переможець конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності на право проведення незалежної оцінки з метою визначення справедливої вартості для відображення її результатів у бухгалтерському обліку– окреме майно – гідроспоруда малого озера (дамба та водовідвідний канал), яке розташоване за адресою: вул. Б. Хмельницького, 80, с. Мушкатівка, Борщівський р-н, Тернопільська обл.– фізична особа-підприємець Данилик Галина Ярославівна.

Вартість робіт – 3400,00 грн., строк виконання робіт – 10 календарних днів.

Голова конкурсної комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності                                                    Олег МАЛИННИК

IMG 4174 IMG 4184

19.10.2020 відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Борщівської міської ради, на порядок денний якого було винесено питання:

Детальніше:Відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

Відповідно до розпорядження міського голови від 16.10.2020 №303 "Про організацію виконання на території Борщівської міської об’єднаної територіальної громади обмежень, встановлених для «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19":

  1. Визначити, що на території Борщівської міської об’єднаної територіальної громади рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 15 жовтня 2020 року встановлено з 00 годин 01 хвилини 19 жовтня 2020 року «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.
  2. Керівництву, виконавчим органам та виконавчому комітету Борщівської міської ради, керівникам закладів охорони здоров’я, освіти, культури, соціальної сфери, підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності та підпорядкування, що здійснюють свою діяльність на території Борщівської міської об’єднаної територіальної громади, керівникам закладів та об’єктів з масовим перебуванням людей на підвідомчій території та підпорядкованих об’єктах господарювання, забезпечити дотримання установлених обмежень (заборон), визначених (передбачених) пунктом 15 постанови Кабінету Міністрів України  від 22 липня 2020 року № 641 “Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”– із змінами, у повному обсязі та без обмежень.
  3. Рекомендувати Борщівському відділенню поліції Чортківського відділу поліції ГУНП в Тернопільській області (Андрій Свинарчук) спільно із уповноваженими посадовими особами міської ради продовжувати заходи щодо контролю за додержанням санітарно-епідеміологічних норм та карантинних заходів (обмежень), на виявленні фактів порушень складати протоколи про адміністративні правопорушення.