Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

 Офіційний туристичний сайт громади

     Туристичний сайт 

 

facebook youtube 
 GB1 640x480  amu

photo 2020 01 29 10 53 48      

 

  

05 жовтня 2020 року о 08.30 год. відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету (спортивний майданчик Борщівського НВК ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 3 гім. ім. Р. Андріяшика)

Примірний порядок денний засідання виконавчого комітету міської ради:

  

  1. Про надання дозволу на поховання у секторі почесних поховань на «Алеї Пам’яті»;
  2. Різне.

Завантажити проєкт рішення

 

29 вересня 2020 року представниками Академії Жіночого Лідерства проведена Презентація Академії Жіночого Лідерства в рамках програми “Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)” для активних жінок з Тернопільської області. Жінок, які готові працювати задля розвитку та процвітання власної громади, жінок, які прагнуть позитивних змін, але яким не вистачає впевненості та команди для їхнього втілення, жінок, які мають ідею, але поки не знають що з нею робити!
Українській жіночий фонд в партнерстві з Національним Демократичним Інститутом Міжнародних Відносин (США) оголошує набір учасниць в «Академію Жіночого Лідерства».
Що таке Академія Жіночого Лідерства?
Це 5 днів інтенсивного онлайн навчання протягом 1 місяця, підтримка наставниць, фінансування проектів випускниць Академії і найголовніше - професійні знайомства та саморозвиток!
Які знання дає Академія?
- які можливості надає реформа децентралізації для жінок у громадах
- як впливати на прийняття рішень у громаді
- як керувати громадою
- як стати депутаткою
- як написати проект та отримати на нього кошти
- як вести ефективну комунікацію
Заявку на участь ви можете заповнити до 12 жовтня за посиланням на сайті Українського Жіночого Фонду https://www.uwf.org.ua/dobre
З будь яких питань будь ласка звертайтеся до координаторки Академії Олени Панченко за телефоном 050 917 39 06 або електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 
 
 

ІНФОРМАЦІЯ

Борщівської міської ради про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єктів комунальної власності та визначення вартості нерухомого майна (гідроспоруди)

Борщівська міська рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, для проведення незалежної  оцінки об’єктів  комунальної власності  Борщівської міської об'єднаної територіальної громади.

  1. Найменування об’єкта оцінки: окреме майно – гідроспоруда великого озера (дамба та водовідвідний канал) за адресою: вул. Незалежності, 90, с. Мушкатівка, Борщівський р-н, Тернопільська обл.

Найменування балансоутримувача об’єкта: Борщівська міська рада.

Мета проведення оцінки: визначення справедливої вартості для відображення її результатів у бухгалтерському обліку.

Телефон замовника конкурсу (035) 412-12-64.

Електронна адреса замовника конкурсу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Наявність об’єктів, відомості про які містять державну таємницю: ні.

Дата оцінки (дата, на яку проводиться оцінка майна): 31.08.2020.

Платник робіт з оцінки: Борщівська міська рада.

Очікувана найбільша ціна надання послуг з оцінки об’єкта – 4000 грн.

Подібними до об’єкта оцінки будуть вважатися: споруди виробничого призначення.

  1. Найменування об’єкта оцінки: окреме майно – гідроспоруда малого озера (дамба та водовідвідний канал) за адресою: вул. Б. Хмельницького, 80, с. Мушкатівка, Борщівський р-н, Тернопільська обл.

Найменування балансоутримувача об’єкта: Борщівська міська рада.

Мета проведення незалежної оцінки: визначення справедливої вартості для відображення її результатів у бухгалтерському обліку.

Телефон замовника конкурсу (035) 412-12-64.

Електронна адреса замовника конкурсу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Наявність об’єктів, відомості про які містять державну таємницю: ні.

Дата оцінки (дата, на яку проводиться оцінка майна): 31.08.2020.

Платник робіт з оцінки: Борщівська міська рада.

Очікувана найбільша ціна надання послуг з оцінки об’єкта – 3500 грн.

Подібними до об’єкта оцінки будуть вважатися: споруди виробничого призначення.

Під час обрання переможця конкурсною комісією буде розглядатися рекомендована максимальна ціна надання послуг з оцінки майна, що склалася в II півріччі 2019 року, відповідно до листа Фонду державного майна України від 15.06.2016 № 10-36-11307 та доповнення до нього (лист Фонду державного майна України від 18.02.2020 № 10-59-3173).

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності буде здійснюватися відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної  оцінки об’єктів комунальної власності  Борщівської об'єднаної територіальної громади, затвердженого рішенням сесії Борщівської міської ради від 26 лютого 2019 року          № 1238 (далі – Положення № 1238), Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом Фонду державного майна України 31.12.2015 № 2075, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15.01.2016 за № 60/28190 (у редакції наказу Фонду державного майна України від 16.01.2018  № 47) (далі – Положення  № 2075) , та з урахуванням умов цього оголошення.

Замовник робіт з оцінки: Борщівська міська рада (вул. Грушевського, 2, м. Борщів, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48702).

До участі в конкурсі з метою надання послуг з оцінки майна можуть бути допущені претенденти, які діють на підставі сертифікатів суб’єкта оціночної діяльності, виданих відповідно до Закону України “Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні”, якими передбачено провадження практичної діяльності з оцінки майна за напрямами оцінки майна та спеціалізаціями в межах таких напрямів, що відповідають об’єкту оцінки.

Вимоги до претендентів для участі в конкурсі (учасників конкурсу) викладені у розділі ІІ Положення № 1238.

Конкурсна документація претендента подається в запечатаному конверті  і складається із:

конкурсної пропозиції, запечатаної в окремому конверті, в якій зазначено також строк виконання робіт (у календарних днях), якщо його не було  визначено в інформації про проведення конкурсу;

документів щодо практичного досвіду виконання послуг з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна (додаток 2 до Положення).

підтвердних документів.

До підтвердних документів, поданих на конкурс, належать:

заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності (додаток 3 до Положення);

копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, яким передбачено провадження практичної діяльності з оцінки майна за напрямами та спеціалізаціями в межах цих напрямів, що відповідають об’єкту, оцінку якого буде здійснювати переможець конкурсу;

інформація про претендента (додаток 4 до Положення).

Інформація про претендента містить:

наявність сертифіката суб'єкта оціночної діяльності;

інформацію про оцінювачів, що перебувають у трудових відносинах з претендентом, а також залучаються ним до виконання робіт з оцінки та підписання звіту про оцінку майна: кваліфікація, стаж роботи, членство у саморегулівних організаціях оцінювачів, тощо.

Пропозицію щодо ціни надання послуг з оцінки; документи щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом з інформацією щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, підтвердні документи має засвідчити підписом керівник суб’єкта оціночної діяльності.

Інші вимоги до конкурсної документації, порядку її складання, оформлення та подання містяться у Положенні № 1238, зокрема у розділах І, ІІ, ІІІ, та додатках до нього.

Заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності інформація щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, інформація про претендента подаються за встановленими в додатках 2 – 4 до Положення № 1238 формами, що знаходяться на офіційному веб-сайті Борщівської міської ради (посилання). Також їх можна отримати в Борщівській міській раді за особистим зверненням.

Конкурсна пропозиція претендента подається у запечатаному конверті шляхом поштового відправлення або до загального відділу Борщівської міської ради за адресою: вул. Грушевського, 2,  м. Борщів, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48702 з описом документів, що містяться у конверті, і має містити пропозиції щодо ціни виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строку виконання робіт (у календарних днях) по кожному об’єкту оцінки окремо. На конверті потрібно зробити відмітку «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності».

Конкурс відбудеться в Борщівській міській раді о 11.00 год через 14 днів з дня опублікування цієї інформації за адресою: вул. Грушевського, 2,  м. Борщів, Борщівський р-н, Тернопільська обл.

Документи приймаються Борщівською міською радою не пізніше ніж за три робочих дні до дати проведення конкурсу. Телефон для довідок: (035) 412-37-51.

120557783 976396742863060 7969341463264810605 n
 
За результатами співпраці Борщівської міської ради з Фондом розвитку громадських організацій «Західно-Український ресурсний центр», в рамках співпраці з Програмою DOBRE «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність», ми отримали дві відзнаки «За активну участь жителів в громадських слуханнях» та «За швидке включення молоді до життя громади».
В рамках співпраці з Фондом розвитку громадських організацій «Західно -український ресурсний центр» вдалось реалізувати два проекти «Створення туристичного сайту Борщівської ОТГ» та «Створення медіа-центру Борщівської ОТГ» і залучити кошти на їх реалізацію в сумі 199000,0 грн., провести ряд інтеграційних заходів, навчань, семінарів, запровадити в ОТГ механізми участі «Громадський бюджет» та «Молодіжну раду».
Щиро вдячні партнерам за оцінку нашої роботи та за відзнаки для ОТГ та Молодіжної ради при Борщівській міській раді.
 
 

ІНФОРМАЦІЯ

Борщівської міської ради про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної

оцінки об’єктів приватизації комунальної власності та визначення вартості нерухомого майна

Борщівська міська рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, для проведення незалежної  оцінки об’єктів  комунальної власності  Борщівської міської об'єднаної територіальної громади.

  1. Найменування об’єкта оцінки: окреме майно – будівля (незавершене будівництво) дитячого басейну загальною площею 418,6 кв. м за адресою: вул. Січових Стрільців, буд. 10А, м. Борщів, Борщівський р-н, Тернопільська обл.

Найменування балансоутримувача об’єкта: Борщівська міська рада.

Мета проведення оцінки: визначення ринкової вартості об’єкта з метою його приватизації шляхом продажу на аукціоні без умов.

Телефон замовника конкурсу (035) 412-12-64.

Електронна адреса замовника конкурсу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Наявність об’єктів, відомості про які містять державну таємницю: ні.

Дата оцінки (дата, на яку проводиться оцінка майна): 31.08.2020.

Платник робіт з оцінки: Борщівська міська рада.

Очікувана найбільша ціна надання послуг з оцінки об’єкта – 3000 грн.

Подібними до об’єкта оцінки будуть вважатися: будівлі закладів освіти.

  1. Найменування об’єкта оцінки: окреме майно – будівля нежитлового приміщення загальною площею 16,4 кв. м за адресою: вул. Шевченка, буд. 19Д, м. Борщів, Борщівський р-н, Тернопільська обл.

Найменування балансоутримувача об’єкта: Борщівська міська рада.

Мета проведення оцінки: визначення ринкової вартості об’єкта з метою його приватизації шляхом продажу на аукціоні без умов.

Телефон замовника конкурсу (035) 412-12-64.

Електронна адреса замовника конкурсу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Наявність об’єктів, відомості про які містять державну таємницю: ні.

Дата оцінки (дата, на яку проводиться оцінка майна): 31.08.2020.

Платник робіт з оцінки: Борщівська міська рада.

Очікувана найбільша ціна надання послуг з оцінки об’єкта – 1400 грн.

Подібними до об’єкта оцінки будуть вважатися: окремі будівлі виробничо-складського призначення

  1. Найменування об’єкта оцінки: окреме майно – нежитлові приміщення (підвал, службові приміщення) загальною площею 71,0 кв. м за адресою: вул. С. Бандери, буд. 35А, м. Борщів, Борщівський р-н, Тернопільська обл.

Найменування балансоутримувача об’єкта: Борщівська міська рада.

Мета проведення оцінки: визначення ринкової вартості об’єкта з метою його приватизації шляхом продажу на аукціоні без умов.

Телефон замовника конкурсу (035) 412-12-64.

Електронна адреса замовника конкурсу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Наявність об’єктів, відомості про які містять державну таємницю: ні.

Дата оцінки (дата, на яку проводиться оцінка майна): 31.08.2020.

Платник робіт з оцінки: Борщівська міська рада.

Очікувана найбільша ціна надання послуг з оцінки об’єкта – 2000 грн.

Подібними до об’єкта оцінки будуть вважатися: окремі будівлі виробничо-складського призначення.

Під час обрання переможця конкурсною комісією буде розглядатися рекомендована максимальна ціна надання послуг з оцінки майна, що склалася в II півріччі 2019 року, відповідно до листа Фонду державного майна України від 15.06.2016 № 10-36-11307 та доповнення до нього (лист Фонду державного майна України від 18.02.2020 № 10-59-3173).

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності буде здійснюватися відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної  оцінки об’єктів комунальної власності  Борщівської об'єднаної територіальної громади, затвердженого рішенням сесії Борщівської міської ради від 26 лютого 2019 року          № 1238 (далі – Положення № 1238), Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом Фонду державного майна України 31.12.2015 № 2075, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15.01.2016 за № 60/28190 (у редакції наказу Фонду державного майна України від 16.01.2018  № 47) (далі – Положення  № 2075) , та з урахуванням умов цього оголошення.

Замовник робіт з оцінки: Борщівська міська рада (вул. Грушевського, 2, м. Борщів, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48702).

До участі в конкурсі з метою надання послуг з оцінки майна можуть бути допущені претенденти, які діють на підставі сертифікатів суб’єкта оціночної діяльності, виданих відповідно до Закону України “Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні”, якими передбачено провадження практичної діяльності з оцінки майна за напрямами оцінки майна та спеціалізаціями в межах таких напрямів, що відповідають об’єкту оцінки.

Вимоги до претендентів для участі в конкурсі (учасників конкурсу) викладені у розділі ІІ Положення № 1238.

Конкурсна документація претендента подається в запечатаному конверті  і складається із:

конкурсної пропозиції, запечатаної в окремому конверті, в якій зазначено також строк виконання робіт (у календарних днях), якщо його не було  визначено в інформації про проведення конкурсу;

документів щодо практичного досвіду виконання послуг з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна (додаток 2 до Положення).

підтвердних документів.

До підтвердних документів, поданих на конкурс, належать:

заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності (додаток 3 до Положення);

копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, яким передбачено провадження практичної діяльності з оцінки майна за напрямами та спеціалізаціями в межах цих напрямів, що відповідають об’єкту, оцінку якого буде здійснювати переможець конкурсу;

інформація про претендента (додаток 4 до Положення).

Інформація про претендента містить:

наявність сертифіката суб'єкта оціночної діяльності;

інформацію про оцінювачів, що перебувають у трудових відносинах з претендентом, а також залучаються ним до виконання робіт з оцінки та підписання звіту про оцінку майна: кваліфікація, стаж роботи, членство у саморегулівних організаціях оцінювачів, тощо.

Пропозицію щодо ціни надання послуг з оцінки; документи щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом з інформацією щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, підтвердні документи має засвідчити підписом керівник суб’єкта оціночної діяльності.

Інші вимоги до конкурсної документації, порядку її складання, оформлення та подання містяться у Положенні № 1238, зокрема у розділах І, ІІ, ІІІ, та додатках до нього.

Заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності інформація щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, інформація про претендента подаються за встановленими в додатках 2 – 4 до Положення № 1238 формами, що знаходяться на офіційному веб-сайті Борщівської міської ради (посилання). Також їх можна отримати в Борщівській міській раді за особистим зверненням.

Конкурсна пропозиція претендента подається у запечатаному конверті шляхом поштового відправлення або до загального відділу Борщівської міської ради за адресою: вул. Грушевського, 2,  м. Борщів, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48702 з описом документів, що містяться у конверті, і має містити пропозиції щодо ціни виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строку виконання робіт (у календарних днях) по кожному об’єкту оцінки окремо. На конверті потрібно зробити відмітку «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності».

Конкурс відбудеться в Борщівській міській раді о 11.00 год через 14 днів з дня опублікування цієї інформації за адресою: вул. Грушевського, 2,  м. Борщів, Борщівський р-н, Тернопільська обл.

Документи приймаються Борщівською міською радою не пізніше ніж за три дні до дати проведення конкурсу. Телефон для довідок: (035) 412-37-51.