Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

 Офіційний туристичний сайт громади

     Туристичний сайт 

 

facebook youtube 
 GB1 640x480  amu

photo 2020 01 29 10 53 48      

 

  

9 вересня 2020 року о 10.00 год. відбудеться засідання виконавчого комітету (спортивний майданчик Борщівського НВК ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 3 гім. ім. Р. Андріяшика)

Примірний порядок денний засідання виконавчого комітету міської ради:

  

 1. Про роботу адміністративної комісії при Борщівській міській раді
 2. Про внесення змін до міського бюджету на 2020 рік об’єднаної територіальної громади
 3. Про погодження продовження строку дії паспорта прив’язки стаціонарної тимчасової споруди ФОП Грузинської М.В.
 4. Про надання фізичній особі - підприємцю Приведі Л.П. на здійснення виносної торгівлі
 5. Про надання дозволу фізичній особі - підприємцю Копиловій Л.Є. на здійснення виносної торгівлі
 6. Про надання дозволу фізичній особі - підприємцю Кушніру. На здійснення виносної торгівлі
 7. Про присвоєння поштової адреси нерухомому майну по вул.Кривоноса в м.Борщеві
 8. Про присвоєння поштової адреси квартирі по вул.С.Стрільців в м.Борщеві
 9. Про присвоєння поштової адреси приміщенню гаражу по вул.С.Стрільців в м.Борщеві
 10. Про видалення зеленого насадження по вул.С.Бандери в м.Борщеві
 11. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 17 липня 2019 року № 140 "Про надання дозволу Мальку Ю.Є. на розміщення рекламних засобів у вигляді чотирьох односторонніх білбордів по вулицях С.Бандери, С.Петлюри, Шевченка та Я.Кондри в м.Борщеві"
 12. Про схвалення проєкту Меморандому про співпрацю у сфері надання
  адміністративних послуг
 13. Про внесення змін до посадового складу комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Борщівської міської ради
 14. Про затвердження розпоряджень міського голови від 17 серпня 2020 року № 233 та від 31 серпня 2020 року № 246 та використання матеріального резерву
 15. Про затвердження розпорядження міського голови від 31 липня 2020 р. № 210 (зі змінами)
 16. Про затвердження розпоряджень міського голови у галузі освіти
 17. Про зарахування Жука Олександра Сергійовича в заклад дошкільної освіти об’єднаної територіальної громади
 18. Про звільнення від плати за харчування пільгових категорій здобувачів освіти у закладах загальної середньої освіти об’єднаної територіальної громади»
 19. Про звільнення від батьківської плати в закладах дошкільної освіти громадян об’єднаної територіальної громади

 

Завантажити проекти рішень

 

ПОСТАНОВА Борщівської МТВК 

Про утворення територіальних виборчих округів з чергових виборів депутатів Борщівської міської територіальної виборчої комісії Чортківського району Тернопільської області

 

 

 

 

 

Нагадуємо, що з 15 серпня по 15 вересня поточного року триває прийом проектів, що фінансуватимуться в наступному році за кошти громадського бюджету Борщівської ОТГ.

         Загальний обсяг громадського бюджету Борщівської ОТГ на відповідний бюджетний рік становить 600000,0 гривень, з них 300000,0 гривень на проекти подані жителями міста Борщева та 300000,0 гривень на проекти подані жителями сільських населених пунктів, виходячи з загальної кількості жителів населених пунктів ОТГ.

Отже, якщо Вам вже є 16 років, Ви народились, проживаєте, навчаєтеся або працюєте на території Борщівської ОТГ – Ви можете бути автором проекту.

Проект – описана ідея, реалізація якої може відбуватися за рахунок коштів громадського бюджету Борщівської міської об’єднаної територіальної громади. Всі проекти класифікуються за двома категоріями: малі проекти та великі проекти:

Малі проекти – це проекти вуличні, масивні, загальна вартість реалізації яких становить до 35000,0 грн. У разі подання малого пропроектуекту – необхідно подати список з 25 осіб з їх підписами.

Великі проекти- це проекти, загально-територіального значення ОТГ, загальна вартість реалізації яких становить від  35000,0 до 200000,0 грн.

У разі подання великого проекту - необхідно подати список з 50 осіб з їх підписами.

         Якщо реалізація проекту передбачає використання земельної ділянки, приміщення чи іншого об’єкта, вони повинні належати до власності територіальної громади Борщівської ОТГ.

Кожен автор проекту може подати один малий та один великий проект на один календарний рік.

До кошторисної вартості проекту необхідно додати 20 відсотків додаткових витрат на можливі ризики, пов’язані з можливою інфляцією та додатковими витратами, не врахованими у проекті.

В кошторисі проекту повинні бути враховані кошти на монтажні роботи по встановленні обладнання передбаченого проектом та детальний опис з характеристиками кожного елемента, комерційна пропозиція.

         Проекти, реалізація яких відбуватиметься за рахунок коштів громадського бюджету Борщівської ОТГ, повинні бути спрямовані на покращення інфраструктури громади, на розвиток спорту, дозвілля, відпочинку, житлово-комунальної сфери і стосуватись лише одного об’єкта, що належить до комунальної власності (наприклад, вулиці, парку, дороги).

Громадським бюджетом Борщівської ОТГ не передбачається фінансування проектів спрямованих на покращення матеріально-технічної бази закладів освіти та культури, оскільки вони фінансуються з їхніх кошторисів.

 

 Згідно листа Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації від 19.08.2020р. № 1 590/3.1:
«Порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства», затвердженим постановою КМУ від 15.07. 2005 No 587 (в редакції постанови КМУ від 18.03.2020 № 279) визначено механізм і напрями підтримки розвитку садівництва, виноградарства та хмелярства у 2020 році. З метою розгляду документів щодо отримання часткового відшкодування вартості за придбаний садивний матеріал та проведені роботи утворено обласну комісію із надання фінансової підтримки розвитку галузей садівництва, виноградарства та хмелярства.
Для отримання часткового відшкодування вартості за придбаний садивний матеріал (у розмірі до 80 відсотків) та проведені роботи (до 30 відсотків вартості без ПДВ) суб’єкти господарювання подають до 01 жовтня обласній комісії такі документи:
1) заявку;
2) довідку, чинну на дату подання заявки, про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, у паперовій або електронній формі;
3) довідку про відкриття поточного рахунка, видану банком;
4) витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань;
5) письмове зобов’язання повернути до державного бюджету в місячний строк бюджетні кошти у разі встановлення контролюючими органами факту їх незаконного одержання та/або нецільового використання;
6) документи, що посвідчують право власності, користування земельною ділянкою;
7) проєктну документацію на створення виноградників столових сортів, плодово-ягідних насаджень та хмільників та затверджену Мінекономіки проєктну документацію на створення виноградників технічних сортів;
8) акти інвентаризації насаджень за встановленими Мінекономіки формами;
9) акт про фактичний обсяг виконаних робіт та витрат за встановленою Мінекономіки формою; реєстри витрат з виконання робіт разом із завіреними копіями первинних бухгалтерських документів. У разі проведення посадки насаджень суб’єкти господарювання додатково подають сертифікати на посадковий матеріал: для вітчизняного виробництва - сертифікат, що засвідчує сортові якості посадкового матеріалу та сертифікат, що засвідчує товарні якості посадкового матеріалу; для ввезеного на митну територію України – фітосанітарний сертифікат та сертифікат країни-експортера. Детальніше про умови підтримки та участі у програмі аграрії можуть ознайомитись в департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації за телефонами: (0352) 52-76-88; (068) 475-0763 Воскресенська Надія Богданівна.

unnamed 73

 

Борщівська міська територіальна виборча комісія повідомляє про те, що вересня 2020 року о 17.00 год. в приміщенні актового залу Борщівської РДА за адресою вулиця Шевченка,20 А, м. Борщева відбудеться засідання комісії, на порядку денного якого буде винесено наступні питання:

1. Про календарний план основних та організаційних заходів з підготовки та проведення місцевих виборів;
2. Про розміщення офіційних матеріалів комісії для загального ознайомлення на стенді офіційних матеріалів МТВК;
3. Про єдиний кошторис видатків на підготовку і проведення місцевих виборів;
4. Про надання права першого і другого підпису;
5. Про розподіл територіальних виборчих округів;
6. Про залучення на основі цивільно-правової угоди до роботи в МТВК головного бухгалтера;
7. Різне.
На засідання запрошуємо представників політичних партій, громадськість та всіх бажаючих.

Голова Борщівської МТВК
Марія Ільчук