Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

 Офіційний туристичний сайт громади

     Туристичний сайт 

 

facebook youtube 
 GB1 640x480  amu

photo 2020 01 29 10 53 48      

 

  

 

Завантажити

 

 

«Враховуючи тенденцію, яка склалась в Україні і з метою запобігання розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-2019, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, виникла необхідність встановлення адміністративної відповідальності за перебування в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок», - йдеться в порівняльній таблиці до проєкту Закону України «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)».
За законопроєкт №3891 проголосували 262 депутати. Його схвалили за основу та в цілому.
Депутати доповнили статтю 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення відповідальністю за відсутність маски.
Тепер через «перебування у громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без респіратора чи захисної маски» можна отримати штраф від 10 до 15 неоподаткованих мінімумів доходів, тобто від 170 до 255 грн.
Накладати штрафи зможуть органи внутрішніх справ, Національна поліція, уповноважений орган охорони здоров'я, уповноважені органи Державної санітарно-епідеміологічної служби, а також органи місцевого самоврядування.
 

Загальна єдина відомча політика ДПС щодо запобігання та протидії корупції ґрунтується на принципах верховенства права, законності, рівності усіх перед законом, відкритості та прозорості діяльності, дотримання стандартів доброчесності на державній службі, нетерпимості до корупції, створення механізмів партнерства з інститутами громадянського суспільства до здійснення антикорупційних заходів запобігання та виявлення корупції, невідворотності покарання за вчинення корупційних та пов'язаних з корупцією правопорушень, об'єктивності та неупередженості, взаємодії структурних підрозділів ДПС між собою та з територіальними органами ДПС, конкретності, системності, практичної спрямованості.

Керівництво ДПС України займає принципову позицію в питанні подолання корупції у відомстві, - тому територіальні органи не можуть стояти осторонь цього процесу.

Одним з основних пріоритетів діяльності Головного управління ДПС у Тернопільській області є профілактика та упередження корупційних дій в податковій сфері. У рамках визначеного законодавством правового поля, наявних сил і засобів, у відомстві постійно проводяться заходи, спрямовані на виявлення та припинення фактів корупції.

Упродовж січня – жовтня поточного року у відношенні службових осіб ГУ ДПС проводились перевірки фактів щодо можливої причетності їх до скоєння корупційних та пов’язаних із корупцією правопорушень. За вказаний період проведено 27 таких перевірок та службових розслідувань. За наслідками проведених перевірок матеріали стосовно трьох службових осіб, у діях яких виявлено ознаки корупційних правопорушень. Матеріали щодо таких фактів спрямовано до спеціально-уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції для вжиття визначених законом заходів.

Упродовж січня-жовтня 2020 року отримано та розглянуто 20 повідомлень щодо причетності службових осіб структурних підрозділів ГУ ДПС в області до вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень вимог Закону. За результатами розгляду повідомлень, викладена інформація не знайшла свого підтвердження у 6 випадках. Факти щодо можливих неправомірних дій службових осіб ГУ ДПС в області, які були викладені у 13 випадках підтвердилися, винних притягнуто до встановленої законом відповідальності

З початку п.р. стосовно працівників ГУ ДПС за матеріалами правоохоронних органів розпочато 3 кримінальні провадження.

Прикрим фактом у діяльності відомства стало затримання 24.09.2020 у порядку ст.208 КПК України службової особи Тернопільської ДПІ за фактом вимагання грошових коштів. Проте, як вже повідомлялось раніше – зазначена подія не пов’язана із виконанням ним службових обов’язків на посаді, хоча в загальному негативно впливає на імідж податкової служби в цілому. За даним фактом в ГУ ДПС в області проводиться службове розслідування. Обласне відомство всіляко сприяє цьому розслідуванню.

Головне управління ДПС в області звертає увагу на усі повідомлення щодо дій та поведінки працівників територіальних підрозділів, несумісних з вимогами загальних правил поведінки державного службовця як при виконанні службових обов’язків, так і в позаслужбовий час.

Як свідчить аналіз, вказане правопорушення стало наслідком неналежного дотриманням вимог Закону України „Про державну службу”, загальних правил етичної поведінки державних службовців, вимог кримінально-процесуального законодавства України та інших нормативно-правових актів, що регламентують створення у державі та в органах ДПС правових, організаційних, економічних та соціальних умов реалізації громадянами України права на державну службу.

Хочемо зазначити, що ми не просто констатуємо факт затримання працівника ГУ ДПС в області, нами ведеться постійна робота щодо викорінення корупції.

На виконання вимог антикорупційного законодавства України, в світлі рішень Президента України щодо нетерпимості до будь-яких проявів корупції у владних структурах, органах виконавчої влади та місцевого самоврядування, з метою запобігання корупційним правопорушенням та злочинам з боку службових осіб ГУ ДФС у Тернопільській області, у поточному та попередніх роках, неодноразово проводились заходи щодо профілактики скоєння ними правопорушень під час виконання своїх службових повноважень.

Відділом з питань запобігання та виявлення корупції ГУ ДПС в області, упродовж 10-ти місяців 2020 року проведено 395 профілактичних організаційно-роз’яснювальних заходів.

Слід зазначити, що попередньо вжиті організаційно-правові та профілактичні заходи певною мірою забезпечили попередження та протидію корупції в територіальному органі ДПС, що базуються на принципах системності та наступальності в боротьбі з корупцією, розподілі функцій і відповідальності суб'єктів на які покладені завдання із запобігання та протидії корупції. Разом з тим ця діяльність потребує подальшого вдосконалення, забезпечення комплексного поєднання профілактичних, попереджувальних та правових заходів, спрямованих як на безумовне дотримання норм чинного антикорупційного законодавства, так і на усунення причин та умов, що створюють сприятливе підґрунтя для вчинення корупційних правопорушень у сфері службової діяльності. Крім того, очевидною є необхідність у зосередженні зусиль на вирішенні, у межах компетенції ДПС, питань цілеспрямованої нейтралізації соціальних та економічних чинників відомчої корупції.

Керівництво Головного управління ДПС в області звертається до громадськості області та небайдужих громадян – про відому будь-яку інформацію щодо протиправних дій з боку службових осіб ГУ ДПС у Тернопільській області просимо негайно повідомляти, або особисто звертатися до відділу з питань запобігання та виявлення корупції ГУ ДПС за адресою: м. Тернопіль, вул. Білецька, 1, у письмовому вигляді та/або засобами телефонного зв’язку через працівників (контактний телефон: 0352-43-46-19), або на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Борщівська державна податкова інспекція ГУ ДПС у Тернопільській області

Шановні діячі культури та майстри народного мистецтва Борщівської об’єднаної територіальної громади!
Всеукраїнський день працівників культури було засновано з метою відзначити вагомий вклад творчих особистостей у відродження української національної культури, розвиток народної творчості, активну культурно-просвітницьку діяльність.
Саме завдяки Вашій відданій і натхненній праці українська культура змогла зберегти свою самобутність, незважаючи на постійний іноземний тиск, і зайняти гідне місце серед світових культур. Українська культура консолідує розвиток держави, розкриває народну самобутність. Українські народні традиції продовжують бути джерелом натхнення для уже не одного покоління не лише вітчизняних, але й закордонних митців. Бо без традиції — немає культури, а без культури — нема нації.
Тож прийміть у цей святковий день найщиріші вітання із Вашим професійним святом. Бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпних творчих сил і натхнення.
Душевної наснаги, творчої невтомності, вагомих здобутків у Вашій красивій і благородній справі, а ще – народної шани і любові, домашнього благополуччя і особистого щастя.
З повагою міський голова Іван КОБИЛЯНСЬКИЙ