Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

 Офіційний туристичний сайт громади

     Туристичний сайт 

 

facebook youtube 
 GB1 640x480  amu

photo 2020 01 29 10 53 48      

 

  

Відбулося 51 засідання сесії міської ради у роботі якої взяли участь 15 депутатів міської ради. На порядок денний винесено 24 питання після обговорення якого, одне - за пропозицією розробника, виключене з порядку денного. Загалом депутати розглянули та прийнято рішення з 6- ти питань порядку денного, решта залишені без розгляду через відсутність кворуму.

Отже, схвалено рішення «Про Програму поводження з тваринами та врегулювання чисельності безпритульних тварин на території Борщівської міської ради на 2020-2022 роки», якою передбачено проведення заходів з регулювання чисельності, масової стерилізації безпритульних тварин, утримання їх в центрі стерилізації та притулку.

Затверджено звіт про виконання міського бюджету за І-ше півріччя 2020 року, про витрачання коштів резервного фонду міського бюджету за І-ше півріччя 2020 року та передачу коштів іншої субвенції з місцевого бюджету у вигляді міжбюджетного трансферту.

Особливу увагу депутати приділили обговоренню питання «Про внесення змін до міського бюджету на 2020 рік». Оскільки, на комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку дане питання не було розглянуто у повному обсязі, а наступне засідання комісії не відбулося через брак кворуму, то депутати розглядали кожну зміну цього проєкту рішення в сесійній залі.

За результатами розгляду рішення щодо змін до бюджету підтримано наступні пропозиції:

- Направлено перевиконання доходів спеціального фонду від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення у сумі 261,9 тис.грн. на співфінансування Програми «Спроможна школа для кращих результатів» у сумі 249,8 тис.грн. та на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки у сумі 12.1 тис.грн.

- Затверджено розподіл субвенції на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами у сумі 36,7 тис.грн.

- Затверджено розподіл субвенції на забезпечення якісної, сучасної та доступні загальної середньої освіти «Нова українська школа» - 542,6 тис.грн.

- Затверджено розподіл субвенції на реалізацію Програми «Спроможна школа для кращих результатів» - 2247,9 тис.грн.

- Затверджено розподіл освітньої субвенції 598,5 тис.грн.

- Затверджено розподіл субвенції на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 1466,2 тис.грн.
- За рахунок економії асигнувань, як по загальному так і по спеціальному фонді на загальну суму 917,3 тис.грн. Основні видатки направлено районному бюджету у загальній сумі 398,1 тис. грн. з них: КНП «Борщівський ЦПМСД» на придбання засобів захисту від коронавірусу медичним працівникам - 50,0 тис.грн. та на безкоштовні ліки у сумі 100,0 тис.грн.; Борщівському УСЗН на надання пільг окремим категоріям громадян з оплати послуг зв’язку – 30,0 тис.грн. та на виплату грошової компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку у сумі 74,2 тис. грн.; КНП «Борщівська районна лікарня» у сумі 143,9 тис .грн. Додаткові кошти для співфінансування субвенції на забезпечення якісної, сучасної та доступні загальної середньої освіти «Нова українська школа» - 60,3 тис.грн. Додаткові кошти на технічне переоснащення котельні Борщівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 – 97,2 тис.грн. Додаткові кошти на придбання монітору для занять шахового гуртка у сумі 11,5 тис.грн. Додаткові кошти на придбання комп’ютера для КУ «Централізована клубна система» - 15,0 тис.грн. Додаткові кошти на поточний ремонт дороги по вул. Лисенка – 240,0 тис.грн і на придбання щебеню на утримання та відновлення доріг у м.Борщеві 37,0 тис.грн. Додаткові кошти на встановлення складових дитячих майданчиків у селі Цигани – 28,2 тис.грн. Додаткові кошти на встановлення котлів в Королівській ЗОШ І-ІІ ст. – 30,0 тис.грн.

- Підтримано пропозицію щодо направлення коштів на виготовлення проектно-кошторисної документації та експертизи, утримання служб замовника та технічного нагляду окремих доріг комунальної власності, які зазнали руйнування внаслідок негоди 22.06.2020 року на суму – 74,6 тис.грн.

Також депутати підтримали рішення про створення Центру надання соціальних послуг Борщівської міської ради, оскільки цей проєкт бере участь у міжнародному гранді, вартість співфінансування від Японського фонду 140,0 тис. дол. США.