Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

 Офіційний туристичний сайт громади

     Туристичний сайт 

 

facebook youtube 
 GB1 640x480  amu

photo 2020 01 29 10 53 48      

 

  

Відповідно до розпорядження міського голови від 16.10.2020 №303 "Про організацію виконання на території Борщівської міської об’єднаної територіальної громади обмежень, встановлених для «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19":

  1. Визначити, що на території Борщівської міської об’єднаної територіальної громади рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 15 жовтня 2020 року встановлено з 00 годин 01 хвилини 19 жовтня 2020 року «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.
  2. Керівництву, виконавчим органам та виконавчому комітету Борщівської міської ради, керівникам закладів охорони здоров’я, освіти, культури, соціальної сфери, підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності та підпорядкування, що здійснюють свою діяльність на території Борщівської міської об’єднаної територіальної громади, керівникам закладів та об’єктів з масовим перебуванням людей на підвідомчій території та підпорядкованих об’єктах господарювання, забезпечити дотримання установлених обмежень (заборон), визначених (передбачених) пунктом 15 постанови Кабінету Міністрів України  від 22 липня 2020 року № 641 “Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”– із змінами, у повному обсязі та без обмежень.
  3. Рекомендувати Борщівському відділенню поліції Чортківського відділу поліції ГУНП в Тернопільській області (Андрій Свинарчук) спільно із уповноваженими посадовими особами міської ради продовжувати заходи щодо контролю за додержанням санітарно-епідеміологічних норм та карантинних заходів (обмежень), на виявленні фактів порушень складати протоколи про адміністративні правопорушення.