Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

 Офіційний туристичний сайт громади

     Туристичний сайт 

 

facebook youtube 
 GB1 640x480  amu

photo 2020 01 29 10 53 48      

 

  

IMG 4174 IMG 4184

19.10.2020 відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Борщівської міської ради, на порядок денний якого було винесено питання:

 

 1. Про епідемічну ситуацію в районі та організацію виконання на території Борщівської міської об’єднаної територіальної громади протиепідемічних заходів та рішень державної, регіональної та місцевої комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19. (доповідачі: Никорчук Катерина Павлівна - завідувач Борщівського міжрайонного відділу ДУ «Тернопільський обласний центр МОЗ України», Гладкий Віталій Мирославович – директор Комунального некомерційного підприємства Борщівська районна лікарня, Сергій Козій – головний спеціаліст Борщівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області).
 2. Про стан готовності закладів соціальної сфери, об’єктів інфраструктури комунальних підприємств об’єднаної територіальної громади до роботи (дій) в осінньо-зимовий період та виконання Плану заходів щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру і забезпечення пожежної безпеки в осінньо-зимовий період 2020/2021 року, затвердженого рішенням комісії від 31 серпня 2020 року Протокол № 16. (доповідачі: Малинник Олег Ярославович – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, Стангрет Назар Івнович - головний спеціаліст відділу архітектури, містобудування та ЖКГ міської ради, в.о. старост сіл ОТГ, Біль О.О. - начальник Борщівської ЖЕД №1, Наконечний О.М. - директор ДП «Техніка», від ЖКП «Цукровик», Мялковська Ольга Ярославівна - головний спеціаліст відділу освіти міської ради, Журавінська О.М. - завідувач сектору культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму міської ради, від Борщівського РВ У ДСНС України в області, Соколовський О.П. – головний спеціаліст відділу юридичного забезпечення, взаємодії з правоохоронними органами та ЦЗ міської ради).
 3. Про організацію забезпечення вимог правил пожежної безпеки на виборчих дільницях, що розташовані на об’єктах комунальної власності Борщівської міської об’єднаної територіальної громади (доповідачі: від Борщівського РВ У ДСНС України в області, в.о. старост сіл ОТГ, керівники виконавчих органів міської ради та суб’єктів господарювання на об’єктах яких розташовані виборчі дільниці, від відділу освіти міської ради, та сектору культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму міської ради).

За результатами обговорення комісія вирішила:

 1. Інформацію про стан епідемічної ситуації в області, районі та об’єднаній територіальній громаді, спричиненої гострою респіраторною хворобою COVID-19, рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від           15 жовтня 2020 року щодо встановлення рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19 та обмежень в регіонах з «червоним» рівнем епідемічної небезпеки поширення COVID-19, рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від       16 жовтня 2020 року (Протокол № 40) та виступаючих взяти до відома та керівництва в роботі.
 2. Врахувати, що:

2.1. на території Борщівської міської об’єднаної територіальної громади рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 15 жовтня 2020 року встановлено з 00 годин 01 хвилини 19 жовтня 2020 року «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19;

2.2. на території Борщівського району (у тому числі Борщівської міської об’єднаної територіальної громади), на якій установлено "червоний" рівень епідемічної небезпеки, додатково до протиепідемічних обмежень, передбачених для "зеленого", "жовтого" та "помаранчевого" рівня епідемічної небезпеки, відповідно до рішення  Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 15 жовтня 2020 року визначені пунктом 15 постанови Кабінету Міністрів України  від 22 липня 2020 року № 641 “Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” із змінами, внесеними згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 16.09.2020 р. N 848 застосовуються усі визначені пунктом 15 (пункт 15 у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 13.10.2020 р. N 956) обмеження, згідно з якими забороняються:

4) приймання відвідувачів у кінотеатрах (крім "автокінотеатрів");

5) приймання відвідувачів суб'єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо);

6) приймання відвідувачів у торговельно-розважальних центрах;

7) приймання відвідувачів в інших закладах розважальної діяльності;

8) приймання відвідувачів суб'єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення, крім:

9) відвідування отримувачами соціальних або реабілітаційних послуг установ і закладів, що надають соціальні або реабілітаційні послуги сім'ям, особам, що перебувають у складних життєвих обставинах (тимчасове, денне перебування), крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово), центрів обліку бездомних осіб, мобільних бригад соціально-психологічної допомоги, соціального патрулювання.

 1. Керівництву, виконавчим органам та виконавчому комітету Борщівської міської ради, керівникам закладів охорони здоров’я, освіти, культури, соціальної сфери, підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності та підпорядкування, що здійснюють свою діяльність на території Борщівської міської об’єднаної територіальної громади, керівникам закладів та об’єктів з масовим перебуванням людей на підвідомчій території та підпорядкованих об’єктах господарювання, забезпечити проведення карантинних заходів для встановленого «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19, дотримання установлених обмежень (заборон), визначених (передбачених) пунктом 15 постанови Кабінету Міністрів України  від 22 липня 2020 року № 641 “Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”– із змінами, у повному обсязі та без обмежень.
 2. Керівництву, виконавчим органам та виконавчому комітету Борщівської міської ради, керівникам суб’єктів господарювання під час організації і проведення виборів на виборчих дільницях, що розташовані на об’єктах комунальної власності Борщівської міської об’єднаної територіальної громади забезпечити:
 • контроль за здійсненням протиепідемічних заходів відповідно до «Порядку здійснення протиепідемічних заходів» під час організації та проведення виборів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 вересня 200 року № 846 “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641“;
 • проведення організаційно-рзяснювальної роботи, спрямованої на доведення до відома виборців та осіб, які забезпечують виборчий процес, інформації про дотримання протиепідемічних заходів під час організації і проведення виборів, зокрема щодо перебування на дільниці у респіраторі або захисній масці, здійснення обробки рук дезінфікуючими (антисептичними) засобами перед входом до приміщення для голосування та після виходу з нього, розміщення членів виборчої комісії та осіб, що забезпечують виборчий процес з дотриманням вимог фізичного дистанціювання або із застосуванням фізичних бар’єрів та інше.
 1. Рекомендувати Борщівському відділенню поліції Чортківського відділу поліції ГУНП в Тернопільській області (Андрій Свинарчук), Борщівському районному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області (Оксана Шетелинець) спільно із уповноваженими посадовими особами міської ради:
 • продовжувати захоти щодо контролю за додержанням громадянами, підприємствами установами та організаціями (незалежно від форм власності та підпорядкування) санітарно-епідеміологічних норм та карантинних заходів (обмежень), що визначені для встановленого «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19;
 • на виявленні фактів порушень складати протоколи про адміністративні правопорушення;
 • під час здійснення державного нагляду (контролю) за дотриманням санітарного законодавства та карантинних заходів (обмежень) щонайменше двічі на тиждень залучати представників засобів масової інформації до висвітлення процесу та результатів перевірок, про що інформувати комісію на черговому її засіданні.

 

Завантажити PDF