Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

logo petition

diia logo

 Офіційний туристичний сайт громади

     Туристичний сайт 

 

facebook youtube 
 GB1 640x480  amu

 Без назви 2

 

 

            

126835627 1283405055349237 8194859198254310306 o

20.11.2020 ВІДБУЛАСЯ ПЕРША СЕСІЯ БОРЩІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ VIII СКЛИКАННЯ
«Усвідомлюючи свою високу відповідальність, урочисто присягаю, що буду вірно служити громаді та народові України, неухильно дотримуватися Конституції України та законів України, сприяти втіленню їх у життя, охороняти права, свободи і законні інтереси громадян, сумлінно виконувати свої обов’язки», - зазначив під час складання Присяги міський голова Ігор Чопик.

Новообрані депутати Борщівської міської ради схвалили кандидатури на посади секретаря міської ради, заступників міського голови, керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету та затвердили склад виконкому. Законодавством України передбачено, що після чергових місцевих виборів на установчій сесії міської ради депутати мають обрати секретаря міської ради, затвердити кандидатури заступників міського голови та персональний склад виконавчого комітету новообраної ради. Відповідні проекти рішень було включено в порядок денний 1-ї сесії міської ради VIII скликання. За поданням міського голови секретарем ради обрано депутата Микитейчука Миколу Миколайовича на посади заступників міського голови міська рада затвердила Дуплавого Володимира Івановича, Малинника Олега Ярославовича, Пасічник Уляну Іванівну та Николіва Анатолія Володимировича. Також рішенням сесії утворено виконавчий комітет міськради 8 скликання та затверджено його персональний склад.

У Борщівській міській ОТГ створено сімнадцять старостинських округів та затверджено старост. Депутати ухвалили рішення про створення старостинських округів на приєднаних територіях та розпочали процедури реорганізації сільських рад. Також схвалено Положення про старосту, в якому визначені правовий статус представників приєднаних громад, їхні повноваження, права та обов’язки, порядок затвердження на посаду та припинення повноважень тощо.

Відповідно до Регламенту міської ради присягу на урочистому засіданні новообраної Ради зачитує найстарший за віком депутат. У Борщівській міській раді ХІІІ скликання таке право надали представникові політичної партії ВО «Батьківщина» - Панькову Віктору Арcенійовичу. Депутат зачитав текст присяги перед урочистим залом, а пізніше, голова міської територіальної виборчої комісії, Марія Ільчук розпочала церемонію підписання тексту присяги для усього депутатського корпусу міської ради. Представники Борщівської міської територіальної виборчої комісії вручили новообраним депутатам їхні депутатські посвідчення.